Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Bunkóság visszautasítani...

Bunkóság visszautasítani valakit, aki ismerősként jelölt facebookon?

Figyelt kérdés
Ismerem őket (több emberről van szó), de nem akarom őket fb-n ismerősként látni, mégis beszólnak, mert nem jelöltem vissza őket.

2012. okt. 29. 16:45
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Simán utasíts vissza, akit nem szeretnél ismerősnek. Én is visszalöktem párat, meg törlök is folyamatosan, amint elkezdik a hülyeséget nyomatni.
2012. okt. 29. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha eleg közeli ismerösök vagytok ahhoz, hogy beszologassanak, akkor szerintem fogadd el, es rakd öket olyan csoportba, akik nem latnak semmit a profilodbol, es akiknek nem jelennek meg az update-jeik a news feededben. Oszt jonapot.
2012. okt. 29. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
nem bunkóság... én nekem még van olyan család tagom is aki nincs felvéve ismerösnek, ső egyik ismerösöm a testvérét még le is tiltatta facen hogy legalább ott nezaklassa
2012. okt. 29. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Igen, ez így van, ahogyan előttem is írták!

Nem bunkóság, aki meg megjegyzi, azt meg sz@rd le nagy ívben.

2012. okt. 29. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem. Én sem jelölök vissza boldog-boldogtalant. Csak akivel közvetlen kapcsolatban állok, de még úgy se tartom annyira fontosnak. Ott van az e-mail és a telefon, a személyes találkozásról már nem is beszélve, akár napi szinten / munkahely /.

Nem tudom, miért függ annyira sok ember a Facebooktól.

2012. okt. 29. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Kösz a válaszokat és az ötleteket! Mint az utolsó válaszoló írta, én sem értem, egyesek miért függnek annyira a facebooktól, miért kerítenek akkora feneket, hogy kinek hány ismerőse, kommentje, lájkja stb. van. Viszont túl sok ember szólt be, kiváncsi voltam, másnál is így van-e. Mivel látszik (?), hogy ki mikor van fenn, a munkatársaimat már csak ezért sem szeretném visszajelölni...
2012. okt. 30. 11:33
 7/10 anonim ***** válasza:
Kerdezö, te komolyan nem tudod, hogy be lehet allitani, hogy latszodjon-e, ha online vagy? Nagyon sok mindent be lehet allitani.
2012. okt. 30. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Jelöld vissza és ne foglalkozz vele.
2012. okt. 30. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 kpe válasza:
Legjobb,ha visszajelölöd.Ha nem,akkor zaklatnak folyamatosan,de lehet,hogy egy idő után leszállnak rólad.Engem is elutasítottak jó páran,de én próbáltam írni rájuk,de semmi eredmény.Szóval te döntöd el,kit jelölsz vissza.
2012. nov. 2. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Szia ez ugye olyan, hogy az én Facebook fiókom "én házam, én váram". Szóval szabad akaratod, hogy kinek engedsz helyet az ismerőseid közé és kinek nem.
2022. jún. 23. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!