Ajándék hollandnak?

Figyelt kérdés

Egy holland hölgyről lenne szó aki jön december elején Budapestre és valami kisebb vagy esetleg nagyobb ajándékot szeretnék neki adni. Tanul magyarul és eddig nagyon jól is megy neki. Sajnos nem nagyon találok semmi olyat ami eddig szóbajöhetett volna! A pálinka nem jó mert inkább bor párti. Így a pálinkát egy másik hollandnak fogom adni aki tudom hogy szereti. Paprika és ilyenek valahogy most nem jönnek szóba inkább arra mennék rá hogy segitsek neki a magyar tanulni. De végülis az élelmiszereken kívül bármi szóba jöhet! Valami ötlet?

Köszönöm előre is!



2012. okt. 29. 20:23
 1/1 anonim ***** válasza:
vegyel neki magyar kurzust a Rozettatol, nekem egy holland vett, persze hollandot..":) am meg sztem valami magyaros dolgot kalocsamintas cuccot.
2012. okt. 29. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!