Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Amióta megbuktam analízis...

Amióta megbuktam analízis ZH-n folyton azon jár az agyam, hogy, egy nulla vagyok, nem tudok élni úgy, hogy megbuktattak. Nem viselem el. Mit tegyek? Megpróbáltam begyógyszerezni magam.

Figyelt kérdés

2012. nov. 4. 17:51
 1/9 anonim ***** válasza:
86%
Majd kijavítod, ez miatt ne akarj meghalni. Egyáltalán nem vagy nulla, megesik, hogy nem sikerül. Szerdán nekem is lesz egy zh-m, rohadt ideges is vagyok miatta, hiába tanulok, egyszerűen úgy érzem, hogy nem megy.. Nem fogok öngyilkos lenni, ha nem sikerül, hanem addig tanulok, amíg meg nem lesz és kész.
2012. nov. 4. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Ne legyél hülye.

Tudod hányan megbuknak rajta?Rengetegen!

Nem te vagy az első és az utolsó sem aki bukott.


Én is bukdácsoltam matekból egyetemen és nem csak én , rajtam kívül még sokan.Öngyilkosság?Ennyire gyenge vagy?Egy punci?

Ne legyél már gyenge , a következő majd sikerül vagy az utána levő.

2012. nov. 4. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
70%
Elcserélném a rajtad lévő nyomást az enyémekkel. :)
2012. nov. 4. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Zh-zoml, lassan már majdnem minden héten. Kezelésekre járok. Transzplantálni fognak. Az egyetlen élő családtagom beteg, így nem tud nekem segíteni semmiben.


Egy kérdésre kerestem itt a GYK-n a választ épp, megláttam ezt a kérdést, és nem tudtam szó nélkül hagyni.

2012. nov. 4. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Biztos lesz pótzh, majd kijavítod. Egy zh nem a világ, nincs is olyan egyetemista, akinek mindig minden sikerült volna. Az egyetem ilyen.
2012. nov. 4. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
70%
Kezeltesd magad.
2012. nov. 4. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Skywalker33 ***** válasza:
78%

Fel a fejjel én is megbuktam 3x!

Könnyű diploma nem ad elégedettséget :) néhány bukta után megnő a papír értéke.

Örülj h csak vizsgáznod kell nem tigrist ölni mint a természeti népeknél :)

t

2012. nov. 5. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Fel a fejjel, biztos lesz még lehetőséged javítani! Lám, én is megbuktam analízisből, mégis sikerült lediplomáznom.
2012. nov. 5. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Na baromkodj vazze! Egy ZH? Nem is vizsga, majd megismétled.

Az igaz hogy maga a bukás ténye némi megalázottságot hoz létre az emberben, ezen át kell lépni, másképp nincs diploma. Meg kell tanulni átlépni , ez fontos, röhögni rajta, rátanulni, három ismétlés után nincs olyan, hogy nem mész át.

Ha szükséges, vegyél egyhe nyugtatót, de ne egyszerre vedd be hanem előírás szerint.

A Lucetam nevű tabletta növeli a tanulási kapacitást.

Emellett tanulni is meg kell tanulni.

Aki él azzal mindig történhet valami!

2012. nov. 30. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!