Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Szita Bence, a meggyilkolt...

Szita Bence, a meggyilkolt kisfiú állami gondozott volt?

Figyelt kérdés

Most olvasom, hogy Polcz Erika nevű nőt gyanusítanak a kisfiú megölésével, aki a nevelőanyja volt, illetve nevelőapát emlegetnek. Édes szülei nem élnek, állami gondozott volt és ez a nő volt a nevelője, akinél élt.Elnézést, de nem értem kije volt szegény kisfiúnak, illetve azt sem, hogy mi volt az indoka:(

Nagyon sajnálom a történteket, hogy ilyen megtörténhetett..

Előre is köszönöm aki ír.



2012. nov. 4. 18:45
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
34%
Vegyuk ugy, hogy anyud elvalt apuadtol, kesobb osszehazasodott egy asik pasival aki a nevelo apad lett, de tole is elvalt es te a nevelo apaddal maradsz. O meg osszehazasodott egy ilyen fereg novel es o a neveloanyad.
2012. nov. 4. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
95%
Élnek a szülei, nem volt állami gondozott. Az édesanyja exbarátja nevelte, ő a nevelőapja. A nevelőapjának a nője pedig a történetbeli nevelőanya.
2012. nov. 4. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
De él az anyja beszélt is a TV-ben, ő beteg nem tudja ellátni. Nevelőapjánál lakott. És a nevelőanyja csalta el aki már nem élt velük.Normális indok a gyilkosságra nem volt, nem is lehetett.
2012. nov. 4. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm, hogy írtatok.

Igen emlékszem is a híradóban anyukájára, aki nyilatkozott, nagyon sírt és kérte Bencét, hogy jöjjön haza:(

És a nevelőapa benne lehetett ebben az egészben?Erről mit lehet tudni?

2012. nov. 4. 19:10
 5/14 anonim ***** válasza:
86%
Nem tudsz olyan hírportálra kattintani az origótól az indexig, ahol ne lenne neked oda-vissza összefoglalva a történet.
2012. nov. 4. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

nyílván tudok, csak mintha olvastam volna, hogy az apa is benne lehet.

ma este benne lesznek amúgy a frizbiben.

2012. nov. 4. 20:04
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Nincsen benne. Az említett összefoglalókban a rendőrfőkapitány sajtótájékoztatója is benne van, ahol közölte, hogy új gyanúsítottak nem lesznek.
2012. nov. 4. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
89%

Én úgy tudom, hogy a nevelőanya azért ölte/ölette meg Bencét, mert ő tehetett arról, hogy nem jó a kapcsolata a párjával. Hát gondolom ezek után sokkal jobb lesz a kapcsolatuk, hogy megölte a gyereket... idióta kurvä


Az ilyet felakasztani kéne vagy hagyni, hogy szenvedjen. Szerintem is nagyon sokat árthat egy embernek egy 11 éves gyerek -.-

2012. nov. 4. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
82%
8-as! Nem felakasztani, simán csak kikötözni a Kossuth térre és hagyni, hogy a nép elintézze :) az akasztás túl humánus, akárhogy is nézem...
2012. nov. 4. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
76%
Én ugyanúgy elásnám mint ők a gyereket, csak én élve...
2012. nov. 5. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!