Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mit gondoltok az ilyen emberek...

Mit gondoltok az ilyen emberekről?

Figyelt kérdés

Tegnap a NatGeo-n láttam este a Túlélési praktikák című műsort. Aki nem tudná miről szól: Olyan embereket mutatnak be, akik készülnek mindenféle világvége elképzelésre (atombomba robbanás, napkitörés stb). Gyűjtögetik az ételt, a fegyvereket, bunkert építenek, arra tanítják a gyerekeiket, mit csináljanak, ha atombomba robban, és próbariadókat tartanak stb...

Nekem elég megdöbbentő volt, hogy emberek képesek ilyen rettegésben élni az életüket, ők pedig büszkék magukra, hogy fel lesznek készülve mindenre, ha beüt a katasztrófa...



2012. nov. 5. 09:43
 1/4 anonim ***** válasza:

Nagyanyám szavai jutnak eszembe:

"Ha jön a baz-meg, bújhatsz a kutya likába is,úgyis utolér!"

2012. nov. 5. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Pietrosol ***** válasza:
53%

Szia!


Az emberek többsége egy félelemtől vezérelt,éber kóma szerű állapotban van és ezt nevezik manapság életnek!

2012. nov. 5. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 hollófernyiges ***** válasza:
Istenkém, sok a bolond. Ők még pluszban bekajálták a hollywoodi préri-romantikát meg a zombifilmeket, ahol a főhős a házár védi a fosztogatóktól/élőholtaktól. Itt Európában csak az utóbbi száz évben legalább kétszer láttuk, hogy milyen a gyakorlatban ha borul a bili és összeomlik az addigi társadalom, és a tanulság hogy ha egyedül vagy akkor megb*sznak akárhány rakétavetőd is van, valami államszerű erőszakszervezet mindig lesz.
2012. nov. 5. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
hát én is eléggé ledöbbentem,amikor a kisgyerek vadászpuskával lőtt egy nyulat..
2012. nov. 5. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!