Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Ti mit gondoltok erről a...

Ti mit gondoltok erről a lányról/az ilyen emberekről? Állati nagy kamukat talál ki:DLENT

Figyelt kérdés

a lényeg,h van egy oszt.társam,aki 9.félévben jött át.amikor át jött,már készülőben volt a lemeze,ill nyelvvizsgára készült.

10.ben kitalálta,h a fiúja,és a kistestvére kristálygyerekek,és kézrátétellel gyógyítanak.

bemesélte a bnőimnek(nekem sztem azért nem mondta,mert tudja h én kiröhögném) h ő VÁMPÍR (WTTFFF???XDD),ugyanis a következő történt:

a pasijánál voltak,öcsi is a szobában volt,amikor megvágta a kezét vmivel.ekkor,a lánynak elsötétült a szeme,és ráakarta vetni magát a gyerekre,a pasija úgy kiabált rá a kicsire,h menjen már ki.ezek után kávéval itatták a lányt,h megnyugodjon(??).

most 11.es,am nem hülye,de hatalmas hazugságokat tud kitalálniXXD

jah,azt nem is mondtam,h bár épp most lett 18,már 17 évesen 3 abortuszon volt túl.már nem azért,de a fiatalabbaknak nem is ajánlják a 2nél többet,mert nagyon megterheli a szervezetet.

arról persze nem is beszélve,ami nap közben feljön téma,pl egészségügyi órán amikor betegségeket tanultunk,neki már mind1ik megvolt,ma pl megszúrta az ujját egy biztosítótűvel,és elkezdte mondani,h kb 1 óráig ilyenkor még vérezni szokott,meg h ő vérzékeny,de csak enyhén(??)

ha eszembe jut,még írok kommentbexD



2012. nov. 5. 17:59
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
biztos beteg
2012. nov. 5. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

Szerintem (viccen kívül) krónikus hazudozó,tehát nem tehet róla egyszerűen csak ömlik belőle,de az is lehet,hogy szimplán csak hülye(bocs).

Amúgy amig végig olvastam nagyon röhögtem,köszi :)

2012. nov. 5. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

Mit gondolnék róla?

Szerintem van egy "kis" beütése, meg rátesz egy lapáttal gondolom az, hogy valószínűleg a családjával sem minden oké..

Árva vagy ilyesmi?

Meg feltűnési viszketegsége is van, nem kicsit..órán mondta nektek, hogy 3 abortusza volt már?

Ez azért nem semmi, mert ez olyan szinten magánügy, én nem kötném más orrára..

Ugye nem barátkozol vele? Legyél persze hozzá normális, de én inkább kerülném a kontaktot vele, ha lehet, mert kikészíthet idegileg..

2012. nov. 5. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Szerintem semmiképpen ne mond a szemébe,hogy kamuzik mert lehet,hogy bekattanna :)
2012. nov. 5. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

ami azt illeti,azt hiszi,h a baráti körünk tagjaxDezért mondta el az abortuszosat

am szoktam vele beszélni,de ink csak kérdezgetek,h mi volt vele,meg mit csinált hétvégén,meg ilyenek,mert tuti h vmi hülyeséget talál ki.am meg "normális" nem idegbeteg meg ilyenek.én is a csládra gondoltam,1 bátyja van,meg 2 húga az egyik ovis,a másik 2.os.elmondása szerint ő neveli őket,mármint ő foglalkozik velük,ami abból áll,h ő megy el értük suliba,oviba.többről nem tudok,meg sztem ez semmi,mivel az ovi a k.sulitól kb 20 méterre van.meg egyszer ofő felakarta hívni az anyját,de nem engedte,gondolom mert kamuzott.

meg most építkezés van a barátjánál,és mondta h szokott segíteni fát vágni,meg tetőt hajtani,meg ilyeneket.hát már nem azért,de ha én a pasimnál vagyok,még az anyja se hagyná h ilyeneket csináljak,meg a barátom se.

fogalmam sincs,mit csinálna akkor,ha a szemébe mondanám,h nem hiszek neki,sztem megpróbálna meggyőznixD

2012. nov. 5. 19:01
 6/16 anonim ***** válasza:
szerintem az abortusz is pont ilyen kamu. (ha utana szamolsz, 17 evesen nem lehet harom abortusza, nem lenne ideje teherbe esni, mert a szervezet hormonhatasai nem teszik ezt egybol lehetove) eleg gaz, hogy ilyenekkel hazugsagokkal kerkedik, de ismerem ezt a tipust, egy ido utan, mindenki ki ismeri majd, es majd rajonnek, hogy gyokot kell vonni abbol amit mond. valoszinuleg tenyleg figyelemre vagyik, ez parosul tul nagy fantaziaval, es azzal a tapasztalattal, hogy ez mukodik, magara tudja vonni vele masok figyelmet. + 1 jo tanacs: en messzire elkerulnem az ilyet. egy ido utan baromi idegesito lesz, es ha szembesited a hulyesegevel, akkor halalos ellensege leszel, es kinek kell egy pszichopata ellenseg?
2012. nov. 5. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

jah,tudjuk h a 3 kamu,esetleg 1 volt.

meg régen olyanokat csinált,h elájult,közbe mozgott a szempillájaXD am nem az a fajta,aki ilyen idegbeteg lenne,szoktuk amúgy az ilyeneket felhozni,olyankor úgy csinál,mintha nem hallaná

2012. nov. 5. 21:12
 8/16 anonim ***** válasza:
50%

zűrös a családja gondolom vagy gyerekkori trauma érte, verték, kiközösítették stb.

esetleg olvassa ezeket a mostanában divatos butus lányregényeket amikben vagy a csaj vagy a pasi vagy mindkettő tündér/vérfarkas/vámpír stb.

én betiltanám azt az Alkonyat filmet is 18 év alatt, szerintem ezektől kattannak be sokan.

ott az a Bella, végig mást se csinál csak ernyedten tartja a száját, a depressziós meg álomvilágba menekülő tinik pedig beleélik magukat hogy van ilyen.

majdnem olyan hatása van ezeknek mint a Jehovás szektáknak

volt egy barátnőm, olyan a feje mint egy lexikon, egyetemre jár és őt is bebolondították.

Szerintem beszéljetek az iskolapszichológussal vagy egy tanárral hogy mi az ábra, hátha tudna hatni rá.

amúgy, lehetett 3 abortusza, ha a húgom 13 (!) éves osztálytársának volt mert papás-mamásat játszott a szomszédgyerekkel, akkor simán elképzelhető.

és valaki meg olyan mint 1 nyúlé, elég neki 1 sperma és rögtön potyogtatna, 1 év elég lehet 3 abortuszra.

2012. nov. 5. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

jajj dehogyxDnem ilyen egyáltalán.am meg nem arról van szó,h nem lenne idő,hanem h annyira megterheli a szervezet,gondolj már bele,kitágítják a méhszájat,feldugnak egy csövet,és kiszívják a magzatot.nem csak a testi,de a lelki trauma miatt se engednék ilyen sokszor,ilyen rövid idő alatt.és nem bántalmazták,szülei elváltak asszem.ovi óta járunk am együtt,csak eddig 1 évvel felettem volt,és tudom,h nem közösítették ki,mert mindig olyan társasági volt.ofő tudja h szokott kamuzni,de sztem nem hiszi h ennyire.

amúgy ha mondd vmit vmelyikünk felkiabál h ENND (Andersen-ből jött)

elmeséltük a vámpírosat egy tanárnak,mondtuk a becenevét,hát majdnem megfulladt a nevetéstől,meg a Pepsitől amit közbe ivottXD

2012. nov. 5. 22:23
 10/16 anonim ***** válasza:
34%

Jó érzés közösen lehülyézni, kinevetni valakit, igaz? Hiába nem árt vele, akkor is ki kell beszélni a háta mögött, sőt még ide is írni kell róla. És ha hazudozik? Bánt vele?

Nyilván azért jó érzés kibeszélni, mert így különbnek érzitek magatokat, pedig még közösen sincs elég eszetek, hogy lássátok: valószínüleg beteg, és igen sz@r élete van.

2012. nov. 6. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!