Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miért van az hogy mindig a...

Miért van az hogy mindig a buta, tanulatlan embereknek van a legnagyobb szájuk? Csak engem idegesítenek?

Figyelt kérdés

2012. nov. 12. 12:42
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:

"ti most azt hiszitek igazatok van pedig buták vagytok...

Ki dönti el ki a buta és ki nem?"


A kőkemény valóság dönti el. Aki több pofont kap tőle, az gyanakodhat arra, hogy lehet butább, mint mások.

2012. nov. 12. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
Én olyan helyen dolgozok, ahova főleg ez a réteg jár. Sokan írták hogy ki dönti el, hogy ki okos és ki buta, de annyira egyértelmű, hogy se számolni, se fogalmazni, sőt értelmezni se tudja amit mondok. Fel van háborodva a tényeken, de nem lehet neki elmagyarázni, hogy nincs igaza. Hazudnak, majd letagadják, amit egy perccel ezelőtt mondtak... Másnap pedig úgy jön vissza, mintha nem is történt volna semmi.
2012. nov. 13. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
Utolsó, ezt most nagyon jól megfogalmaztad! És hogy kezeled őket?
2012. nov. 13. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
Nagyon ismerős a véleményed.Már gyermekkoromban is volt önálló véleményem,és sok konfliktust viseltem el miatta .Sokáig azt gondoltam magamról,hogy én voltam mindig a vesztes,mert a véleményemet sokszor ordibálás követte.Akkor pillanatnyilag megijedtem a kiabálástól,de legközelebb ugyanúgy elsütöttem a véleményem bármennyire is fújtak rám.Felnőtt fejjel sikerült ezt az egészet reálisan látnom és nem a hátrányomra fordítani.Gyermekkori támadások nem tudtak megváltoztatni.Személyiségemből adódóan nehezen állom meg részemről a szókimondást.Vannak emberek akik ezért tisztelnek ,és akik e miatt utálnak.
2013. ápr. 27. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
A félénkség meg valahol alkati sajátosság.Mai kultúránk követeli meg az állandó fesztelen és extra magabisztos viselkedést.Aki nem mer visszaszólni minden beszólásra,bántásra=gyáva aki nem tud oldottan viselkedni és könnyen barátkozni=gyáva Aki csendes=vagy gyáva,vagy gőgös Sajnos ilyen a kultúránk.Vannak népcsoportok,akik alapból agresszívak,és vannak olyanok ,akik csendesebbek,nehezebben emelik föl hangjukat.Ezeket a tulajdonságokat nem lehet egy tollvonással eltüntetni,akárki is állítja.Ezeket könyvben ,és a neten is olvastam.Csak manapság divat az arrogáns viselkedés.
2013. ápr. 27. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!