Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Ostobának tartom a magyar...

Ostobának tartom a magyar emberek nagy részét. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Ha így haladunk, a népességünk eléri a nomád népek kultúrális színvonalát...
2008. máj. 24. 14:52
1 2
 1/11 anonim válasza:
100%
mi az , hogy mit tegyek?Ha ostobák hát ostobák,te meg okos vagy,ergo ne foglalkozz vele.
2008. máj. 24. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
Szerintem ezzel nem lehet nem foglalkozni.Ha okos az ember,belegondol ebbe a helyzetbe és majd nem akarja,hogy a saját gyermeke is egy "ilyen" helyen nőjön fel.Meg lehet nézni,hogy a mai 5-6 évesek,miket csinálnak és hogy beszélnek(a 10-15évesekről nem is beszélve)...Azt mondják, hogy utoljára a remény hal meg.És azt is mondják,hogy Ők a jövő...
2008. máj. 24. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a nomád népeknek magasabb a kulturális színvonala, mint most ebben az országban(ők még tudták,tudják, mi a fontos és hidd el,pl. kombinatorika területén lepipálnának minket...De értelek! Van egy tanmese, ami mindent megmagyaráz(bolhák az üvegben), ha nem ismered, megírom majd(ha érdekel).Engem is bosszant a sötétség! Pesten nőttem fel, most egy kisvárosban élek, hidd el, mindenhol meg lehet találni a számodra megfelelő(normális) embereket. A többi egyszerűen nem érdekel, sem amit mondanak, sem ahogy mondják!"Szövegelj a zsebembe, majd otthon kiválogatom!" :)
2008. máj. 24. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
50%
Joggal tartod őket ostobának. Költözz el, vagy teremts magad körül egy igényes mikrokörnyezetet és élvezd azon belül az életed, vö. Müller Péter.
2008. máj. 24. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Szerintem a "mit tegyek?" csak azért került oda, hogy a kérdés ne legyen kimoderálva, a lényeg, hogy a "kérdező" elmondhassa a véleményét.
2008. máj. 24. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, "sajnos" az utolsó válaszadónak is van igazsága!
2008. máj. 25. 23:47
 7/11 anonim ***** válasza:
megszoksz vagy megszöksz....de ostoba emberek mindenhol lesznek:(
2008. jún. 2. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nagy az isten állatkertje,ez örök igazság. De ez mindenhol így van:(
2008. jún. 13. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
aklimatizálódj
2008. júl. 3. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:

az úgy van hogy: "nagy az isten állatkertje, a kerítés meg túl alacsony!"


heló

2008. júl. 17. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!