Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Egy 17 éves lány akinek...

Voguelilias kérdése:

Egy 17 éves lány akinek nincsenek barátnői az mégis hogyan vészeli át ezt a problémákkal teli időszakot? (szerelem leginkább)

Figyelt kérdés
2008. máj. 26. 23:40
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
89%
Hogy lehet, hogy egy 17 éves lánynak nincsenek barátnői vagy egyáltalán barátai? Itt a legfőbb ideje, hogy szerezz barátokat. Amúgy pedig ilyen fórumokon leírhatod a pasikkal kapcsolatos problémáidat, ha jó a kapcsolatod a szüleiddel, akkor velük is megbeszélheted. Vagy esetleg írhatsz naplót, így ki tudod magadból írni a gondokat, viszont tanácsokat nem tud adni a papír.
2008. máj. 26. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Én nem szeretem a szüleimmel megbeszélni a dolgaimat. Van egy nővérem de 12 évvel idősebb és velem sem az igazi pedig lehetnénk barátnők.Mindig mondja h mondjam el a gondjaimat de az nem az igazi. Hát hogy -h lehet h nincsenek barátnőim nemtudom egyszerűen nincsenek. Én már csak ilyen sorskivetett vagyok.
2008. máj. 27. 00:11
 3/18 anonim ***** válasza:
100%

Egyáltalán nem vagy sorskivetett! Erre ne is gondolj! Nekem sincsenek barátaim, egy darab sem, pedig én már 29 vagyok. Néha hiányzik, néha úgy érzem csak púp lenne a hátamra. Nem vagyok ugyanis jó 'kapcsolat-fenntartó'.

Azt írod nővéreddel nem tudod megbeszélni a dolgaid. Miért? A kora miatt? Vagy mert a nővéred? Annyi idős vagyok, mint ő, hidd el, abszolút megértene téged és tudna segíteni. Nem öreg még ő sem. :) Szerintem próbálj meg nyitni felé. Meglátod, jól fog esni.

2008. máj. 27. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim válasza:
100%
Hol laksz? Olyan idős lány vagyok, mint te. Ismerkedhetnénk.
2008. máj. 27. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim válasza:
100%
Nehezen, nekem sem voltak barátnőim, még most 24 évesen sincsenek. Neten szoktam ismerkedni, ahol kibeszélhetem magamból a dolgokat, ez valamennyit segít.
2008. máj. 27. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
egyidős vagyok, nekem sincsenek barátnőim, fiúkkal jobban kijövök, de velük megbeszélni ezeket pont nem a legjobb... de azok közül a lányok közül, akiket ismerek, nem is nagyon akarok barátkozni, mert szegények hát eléggé fogalmazzunk úgy hogy egyszerűek, meg magamat ismerve úgyis csak sértődés meg veszekedés lenne a dologból.
2008. máj. 27. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%

Itt nyugodtan írhatsz.

Csak fogalmazd meg rendesen, mi a gondod... és laza mozdulattal legyints majd arra a pár hülyére, aki különböző poénos válaszokat ad.

2008. máj. 27. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
NEKEM IS KEVÉS BARÁTNŐM VAN, AZ IS MESSSZE VAN ....:s sokszor ugy érzem megbolondulok mert nincs kivel beszélni meg elmenni ide oda!
2008. máj. 27. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
70%
talán ha elméssz ide-oda és nyitott vagy akkor szerezhetsz !!(bár tudom ezt könnyű mondani de más megoldás nagyon nincs vagy marad a net!)
2008. máj. 27. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

Tizenhét évesen én is ugyanígy éreztem, mint te. Nem voltak barátaim, a szüleimmel katasztrofális volt a viszonyunk, az öcsém meg nagyon kicsi volt még (3 éves), ráadásul mindig kiidegelt a vonyításával. A "barátnőim" cserbenhagytak, pont mikor a legdurvább korszakomat éltem, és egyetlen barátom a naplóm volt, azaz "Kedves Jövőbeli Önmagam". Ha őszinte akarok lenni, a mai napig is az én egykori önmagam a legjobb barátom.


Aztán jött az egyetem, koli, szobatársak, csoporttársak, bulik, és rájöttem, hogy vannak még emberek, akikben meg lehet bízni. Úgynevezett "legjobb barátnőm" a mai napig nincs, de itt van a leendő férjem, aki nemcsak a párom, hanem a barátom is. Így érzem kereknek az életem. Meg itt vannak a közösségi oldalak, pl. ez is. Itt aztán lehet dumálni! :)


A lényeg, hogy szerintem nem nagyon kell erőltetni a barát nő témát, a kapcsolatok mindig változnak, elmennek emberek, jönnek mások. Így szép az élet... :)

2008. máj. 27. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!