Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Finnországban hogy fogadják a...

Finnországban hogy fogadják a magyarokat? Él ott valamelyik válaszoló?

Figyelt kérdés
Tudnak esetleg a rokonságról?
2009. aug. 19. 17:18
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nagyon aranyosak a finnek, én legalábbis mindenhol ezt hallottam. Csak ne nagyon mondogasd, azt, hogy persze! :)

(Finneknél a persze annyit tesz a p.csába!)

2009. aug. 19. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Anyukám dolgozott kint kb. fél évig, ő csak jókat mondott róluk. :)
2009. aug. 19. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Én egy hétig voltam Finnországban, nagyon kedvesek voltak, abszolút pozitív a véleményem.


-falcon-

2009. aug. 19. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
25%
LOL, még mindig van aki elhiszi hogy a finnekkel rokonok vagyunk? :D...ez tetszik.......Kis mértékű nyelvrokonság van, na meg barátság, de genetika egy hajszálnyi sem....ezt a finnek is beismerték, a könyveiket is átírták
2009. aug. 19. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
93%

Sziasztok!


Az első válaszolónak:


-a persze az segg-et jelent.


Kérdezőnek:


- barátságosan fogadtak, és itt sokan tudnak a rokonságról (iskolákban sokat tanítanak róla, pl évente magyar hét is van és ilyenkor a magyarokról szól minden, lehetne tanulni tőlük egy kis kultúrát és hozzáállást!!)


Üdv

2009. okt. 13. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
43%
"barátság van, rokonság nincs", ezt a finnek ismerték el nemrég hivatalosan. Nyelvrokonság valamilyen szinten van, genetika nincs. Ezért is lennék most már kíváncsi azokra a finnországi "magyar napokra"......mert sztem kamu
2009. okt. 22. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!