Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miért félek a nálam jóval...

Miért félek a nálam jóval gyengébbnél?

Figyelt kérdés
megakartam verni egy gyereket.de amikor odamentem elkezdtem félni PEDIG JÓVAL GYENGÉBB NÁLAM hasonlítani se lehet minket bunyóba.miért félek tőle?

2012. dec. 10. 13:54
 1/6 anonim ***** válasza:
Ezért nem kell arcoskodni...
2012. dec. 10. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
mert nyuszi vagy ... kezdj erősebbel, akkor legalább tudod miért félsz
2012. dec. 10. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
ő jött nekem nem én kezdtem
2012. dec. 10. 14:08
 4/6 A kérdező kommentje:
a haverom még adott is egy akkora állast hogy majd összeestem azért adta hogy dühös legyek jött a busz csávó elment énis holnapba egyeztünk meg hogy akkor lejátszuk
2012. dec. 10. 14:10
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
talán mert nem vagy agresszív, csak azt hiszed, hogy ezt várja tőled a környezeted. Ami hülyeség, barátkozz már olyan emberekkel akiknek van egy kis eszük
2012. dec. 10. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

lehet, hogy gyengébb, de nem magasabb tőled, vagy mondjuk afféle osztály arca típus?, ez a kettő amire az ösztöneid félelmel reagálhattak automatikusan.

Velem inkább az volt régebben, amikor még ilyesmik voltak, hogy nem akartam kárt tenni a másikban.

2012. dec. 26. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!