Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Költözzek Pestre a párom és...

Költözzek Pestre a párom és haverjai miatt?

Figyelt kérdés

Párom zenész, a zenekar tagjai Pestre szeretnének költözni (egyik tag egyben párom testvére is). H ott több a lehetőség h jobban megismerjék őket, ott több a munka stb... Ezzel én nem értek egyet, mert ott sincs több munka mint itt, és még drágább is az élet. És engem a családom és a munkám is ideköt. Imádom a barátomat, 4 éve vagyunk együtt, együtt is élünk 3 éve. Ő is nagyon szeret, nem akar elveszíteni, de a testvére az egyetlen családtagja, a zene pedig az élete. Még nem biztos h felköltöznek, de olyan nehéz ez az egész :( Fogalmam sincs mit tegyek :(


24L


2012. dec. 12. 20:07
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
45%
nekem sincs
2012. dec. 12. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
78%
Hát nem könnyű... Valakinek kettőtök között engednie kell. Na de kinek? Akárkinek, neki lesz rosszabb. Mivel nem illik össze a jövőképetek, lehet, hogy nem is fog emiatt működni a kapcsolatotok, mindkettőtök mást akar...
2012. dec. 12. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
de eddig olyan jól megvoltunk, minek kellett ezt kitalálni, nem értem :(
2012. dec. 12. 20:16
 4/18 anonim ***** válasza:
53%

Eddig tartott a 4 év, látod

Jobban teszed ha maradsz otthon, és nem kockáztatsz


Ezek az elképzelések hogy egyet gondolok, Piripócsról felmegyek Pestre, tangóharmónikázni kb olyan hosszú életűek mint az Uri geller időszak, milyen szépen lecsengett

24 évesen lehetne jobb belátási képességed, hogy az ilyenekbe nem szabad beleszaladni, albérlet vagy lakás miből lesz? vagy csak úgy oda terem?


Jaj te lány, kis naív vagy, majd ha korosodsz megérted

20/F

2012. dec. 12. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
én nem vagyok naiv, tudom jól h pesten sincs arany élet :) épp ezért nem értem őket h miért akarnak oda menni! tudom jól h ott sokkal drágább az albérlet is. itt 30ért bérlünk 2 szobás, gépesített, berendezett lakást. ott 30ért sztem egy lyukat találnánk.
2012. dec. 12. 20:22
 6/18 anonim ***** válasza:
61%
Valóban jóval drágább a megélhetés Pesten, jogosan aggódsz. De ha a párod görcsösen ragaszkodik ehhez, akkor nem vezet jóra... Meg feladnád a biztos munkádat? Ki tudja, lehet, hogy ott hónapokig nem találsz másikat... Én sem mennék a helyedben.
2012. dec. 12. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
53%

Istenem, ez az ország olyan kicsi, nem kerülhetsz 300 km-nél messzebb a családodtól.

Nem Brazíiába vagy Ausztráliába akar menni.

2012. dec. 12. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
58%
Ha otthon tartod, akkor soha le nem mosod magadról, hogy esélyt sem adtál a zenekarnak. És ha zenészként akar befutni, akkor tényleg sokkal, de sokkal több lehetősége van Pesten. Tudom, mert én is vidékről jöttem fel zenészként :)
2012. dec. 12. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
74%

Én nem szakítanék vele, de nem is mennék azonnal. Ha nekik tényleg bejön, akkor viszont mennék utána.


OFF: én itthon (Somogy megye) 1 évig voltam gyárban, utána majdnem 1 évig munka nélkül. Pesten 3 hét alatt találtam munkát pékségben, majd (a nyelvtudásomnak köszönhetően) bankban.

2012. dec. 12. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
50 km-re lakunk Pesttől, nem nagy távolság, az igaz. Csak olyan nehéz változtatni az életemen. Bár a munkám nem a legjobb, de azért szeretem. Ő utálja a munkáját, ő örömmel adná fel.
2012. dec. 12. 20:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!