Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Szomorú vagy, hogy december...

Szomorú vagy, hogy december 21-én itt a vég, a világvége vagy örülsz neki?

Figyelt kérdés

2012. dec. 12. 20:44
 1/7 anonim ***** válasza:
70%
Inkább ideges vagyok, amiért ezek a kérdések kiszabadultak az Ezotéria kategóriából.
2012. dec. 12. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 loupsolitaire ***** válasza:

Én akkor leszek szomorú, ha nem történik semmi, minden marad így, ahogy van.

Tekintettel arra, hogy nem hiszek az ezoterikus ökörségekben, sajnos biztosra veszem, hogy 21.-e után szomorú leszek.

2012. dec. 13. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én hiszek az ún. "ezoterikus ökörségekben", de ez baromság és népámítás. És baromira elegem van már ezekből a kérdésekből, mert kamu mind.
2012. dec. 13. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
27%

kettes

ha nem tetszik az élet,lődd magad fejbe

2012. dec. 13. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Örülnék egy világvégének, végre kihalna az emberiség, eltűnne a mocsok, a sz*r, az erkölcstelenség.
2012. dec. 13. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 loupsolitaire ***** válasza:

négyes

Ó, kérlek meséld el nekem, hogy két mondat alapján hogy tudtál ilyen elmés következtetésre jutni!

Egyébként igazad van, nem tetszik, hogy az emberek egymást tépik, dollár (euró, forint, tökmindegy) jel csillog a szemük helyén, lesz@rják, mi van körülöttük és a többi s a többi. És reménykedem, hogy lesz változás, nem zabáljuk fel egymást.

Bocsánat, hogy nem csak a saját begyepesedett világommal törődök.

2012. dec. 13. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Igazából vegyes. Annyira unom már az életemet,hogy ad valami motivációt, hogy végetérjen végre. Annyiból nem örülök, hogy még mindig nem mentem el baszni.
2012. dec. 15. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!