Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Van agy bnőm akivel 3. éve...

Van agy bnőm akivel 3. éve jóban vagyunk. Egyszer sem veszekedtünk, pedig volt ho nem értettünk egyet. Az osztályba ő az egyetlen és lejbobb barát. A gond ott kezdödik ho néha nem kívánom a társaságát. (bővebben lent) Van ilyen egy barátságban?

Figyelt kérdés
Néha nem szeretnék vele lenni, bár ritkán fordul elő.Amugy szivesen vagyok vele. vagy olyan is van ho ittva nálunk, de én inkább egyedül lennék. A végére meg tökjol érzem magam. mwg én járok lovagolni, ö nem, sztem egy kissé irigy is e miatt. Van ilyen a barátságokban? Normális?
2009. aug. 22. 18:35
 1/4 A kérdező kommentje:

jahh,

14/L vok ő 13/L

2009. aug. 22. 18:36
 2/4 anonim ***** válasza:
nekem is van ilyen
2009. aug. 22. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
nekem is,ez normális szerintem
2009. aug. 22. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
miért nem viszed magaddal őt is lovagolni? :) amugy természetes, h néha szeretnél egyedül lenni
2009. aug. 23. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!