Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Keresztyén fiatalok! Hol van...

Keresztyén fiatalok! Hol van Budapesten olyan konzervatívabb beállítottságú közösség, ahol az élö Ige hallható, és aktív, számottevö az ifjúság, hozzám hasonló korosztályban is (30 vagyok)?

Figyelt kérdés
Valszeg nemsokára BP-re költözök, és szívesen feltérképezném a helyzetet.
2012. dec. 20. 15:57
 1/2 anonim ***** válasza:
Milyen felekezet érdekel?
2012. dec. 20. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
evangélikus vagyok, de nem csak ev gyüli érdekel. Reformátusok is szimpatikusok. Katyó gyüli annyira nem jönne be, náluk túl sok már a különbség, ami nálunk nincs.. Baptistákról jókat hallottam, de nem ismerem személyesen, egyéb szabadegyházak is szóba jöhetnek, a lényeg h Biblikus legyen. Karizmatikus közösségek viszont nem jönnek be.
2012. dec. 20. 16:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!