Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miért hordanak a ku. laza...

Miért hordanak a ku. laza erkölcsű nők keresztet a nyakukban? Rengeteg ilyenen látom, holott a kereszt a katolikus kereszténység jelképe, ami alapvetően nem igazán összeegyeztethető az erkölcstelen életmóddal.

Figyelt kérdés
2009. aug. 24. 02:27
 1/10 anonim ***** válasza:
31%
Csak ne gyalázzák meg, egyébiránt pont a bűnösöknek van Rá a legnagyobb szükségük.
2009. aug. 24. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Sajnálatos módon nem hinném, hogy bármilyen krisztusi tulajdonságot elsajátítanak attól, hogy a nyakukban kereszt lóg...
2009. aug. 24. 02:35
 3/10 anonim ***** válasza:
31%
Első vagyok. Nem elsajátítják, hanem a krisztusi kegyelem láthatatlan és csodálatos módon védi meg őket (esetleg még nagyobb bűnöktől, balesetektől, stb). És a Gondviselés egyszer csak Isten felé terelheti őket. Hiszen a Szél ott fú, ahol akar.
2009. aug. 24. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Nem tudhatom, nem vagyok katolikus. De remélem, igazad van! Ismertem olyan embert, aki prostitúciót űzött, mikor hirtelen bizonyságot kapott Krisztusról, és utána fel is hagyott bűnös életével (bár tudtommal semmilyen egyház tagja nem lett).
2009. aug. 24. 02:42
 5/10 anonim ***** válasza:
26%
Na látod! Ez arra a példa, amit mondtam. Én katolikus vagyok, és hiszem ezt. Nyugodj meg, ha keresztet hord valaki, az csak jó! Jobb, mintha egyéb jelet hordana! Csak meg ne gyalázza, erre az egyre kell figyelni! Jó éjt!
2009. aug. 24. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Sajnos, de inkább szerencsére, azt már nem tudom, mit tesznek vele... Jó éjt!
2009. aug. 24. 02:46
 7/10 anonim ***** válasza:
92%

ő is épp a templomba siet



[link]

2009. aug. 24. 03:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Ezekről nem is beszélve...
2009. aug. 24. 03:49
 9/10 anonim ***** válasza:
48%
Ezzel gyalázzák a kereszténységet....majmok, tudod hol lenne a helyük? Táborokban
2009. aug. 24. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Tény, hogy manapság sok emberre ráférne a tábor. Nem értem, miért annyira csúnya szó a munkatábor, miért favorizálja mindenki a hagyományos börtönt? A munkatáborban az elzárástól függetlenül a társadalom számára hasznot nyújtanának a dolgozó rabok, és a saját eltartási költségeiket is fedeznék ezzel. Teljesen logikus és praktikus, jó megoldás lenne. De elkanyarodtam a témától, elnézést.
2009. aug. 24. 19:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!