Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Normális, hogy hosszú évekre...

Normális, hogy hosszú évekre van szükségem egy elvesztett baráti kapcsolat feldolgozásához?

Figyelt kérdés
2009. aug. 25. 09:19
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha ilyen fontos neked ez a baráti kapcsolat, nem lehetne megkeresni az illetőt? Akkor nem szenvednél...
2009. aug. 25. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, hogy évekre is, de mindenképpen hosszú időre. Ismerem a helyzetet, a legjobb barátnőmmel eltávolodtunk egymástól (miattam), és most hozogatom rendbe a dolgokat.
2009. aug. 25. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Azt azért nem mondanám, hogy szenvedek, de foglalkoztat a dolog. Iskolás barátságról volt szó, ahogy végeztünk a suliban, eltávolodtunk egymástól. Pláne, amikor mindkettőnknek új partnere lett. Próbáltunk még utána is találkozni, de már nem volt jó... Ezt a szakadékot már nem lehet áthidalni, elmúlt.
2009. aug. 25. 09:59
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Persze, normális, hiszen veszteség ért. az lenne az abnormális, ha legyintenél rá egyet, hogy mindegy, ez van. gondolj arra, hogy érző ember vagy, ami a mai világ erkölcsi rendjében nagyon-nagy dolog.
2009. aug. 25. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Velem ugyanez van/volt.Próbálom már végleg elfelejteni.De azért elég rossz érzés még mindig,azt hittem ő tényleg a legjobb barátnőm.
2009. aug. 25. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!