Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Normális, hogy félek?

Normális, hogy félek?

Figyelt kérdés

Anorexiás vagyok. Pár hete (még szünet előtt) kiderült. Az osztályom nagy része megtudta. Félek vissza menni. Izgulok, hogy mit fognak mondani gondolni. Félek, hogy összesúgnak a hátam mögött, hogy csúfolnak és cikiznek majd.


14L



2012. dec. 28. 23:09
 1/6 anonim válasza:
Igen normális hogy félsz! De ez miatt nem hiszem hogy bántani fognak! Ha még is az csak az ő hülyeségük miatt! és szégyelljék magukat. De nem lesz gond, sokkal fontosabb ennél hogy van-e segítséged? mikor kezdődött ez nálad?
2012. dec. 28. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nem szeretnélek elkeseríteni, de biztos hogy lesz olyan ki csúfolni fog, sajnos ez a korosztály ilyen. Főleg hogy manapság az anorexia divatbetegég lett.

Egyszerűen ne törődj velük, semmi közük hozzá hogy miért vagy az, és kicsúfolni sincs joguk. Attól még hogy pár hülyegyereknek az a szórakozás, hogy téged szekálnak, nyugodtan járj iskolába, aki olyan hülye mint ők, azokat csak sajnálni lehet.

A barátaid biztos megértik, és a barátokra mindig számíthat az ember.

Én depresszió miatt fogytam rengeteget. Rengeteg megjegyzést kapok most is, hogy ha nem eszek pl, akkor biztos azért mert vigyázni akarok a vonalaimra. Az fel sem merül bennük, hogy talán nem is vagyok éhes. Mindig van egy másik oldal, amit a csúfolódok nem ismernek, ezért könnyű a dolguk.

2012. dec. 28. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Missi_Key ***** válasza:

ez furi, én még úgy tudom hogy éppenhogy a kövéreket szokták csúfolni, szóval ha téged bántanak legalább viszavághatsz hogy te legalább nem vagy hájas disznó..


amúgy biztos lesz aki megtalál ezzel, de inkább magaddal foglalkozz ne velük.

2012. dec. 28. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szia, nem hiszem, hogy ennyi idősen csúfolódás lenne ebből, ha meg igen azzal se törődj. De egy kérdés, csak mert kíváncsi vagyok: Mit jelent az, hogy kiderült, hogy anorexiás vagy? Ha nem vették észre maguktól, akkor nem lehetsz annyira kóros kinézetű. Mit teszel ez ellen a betegség ellen? Remélem kezedbe veszed az irányítást és meggyógyulsz! (Egyébként engem cikiztek kicsit, mert irtó sovány voltam ilyen koromban, de semmi anorexia nem volt a dologban, csak genetika, egyáltalán nem törődtem velük, így abba is hagyták.)
2012. dec. 29. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Hát igen, a gyerekek szoktak csúfolódni.

Elárulok egy hatásos taktikát, ha ez előfordul.

A megsértődés csak olaj a tűzre, de ha velük nevetsz, esetleg kissé még tódítod is, akkor hamar megunják, leszálnak rólad és megértik, ha egyébként ez nem fordulna elő. Készülj kicsit, ne félj, vedd viccesre a figurát...

2012. dec. 29. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Az anorexia következményei sokkal súlyosabbak lehetnek, minthogy csúfolnak. Aki csúfol, azzal ne foglalkozz, mert az értelmi szintje a béka segge alatt van jóval. Azon legyél, hogy meggyógyulj!!! Ez a legeslegfontosabb!!! Minden elképzelhető jót kívánok Neked egész életedre!!! :)
2012. dec. 29. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!