Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Meg lehet-e élni Magyarországo...

Meg lehet-e élni Magyarországon újságírásból?

Figyelt kérdés
Ha publikálni akarok, nyilván nem fognak kapkodni utánam a legnevesebb napilapok, de úgy érzem hogy van véleményem és tudok is írni, akkor mi a teendő? Blogoljak? Azt nem nézik túl sokan... Nem könnyű feljutni magasra... Hogyan lehet bekerülni egy internetes médiumhoz, mint újságíró, és mennyit lehet vele keresni?

2012. dec. 29. 10:02
 1/7 anonim ***** válasza:
Végzettséged?
2012. dec. 29. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Azt nézik amire van kereslet... Találj ki valami új világrengetőt.
2012. dec. 29. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha van diplomája, több területen járatos, beszél idegen nyelvet és nemcsak véleménye van, de tud is írni, akkor nem reménytelen, kereslet ide vagy oda.
2012. dec. 29. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Mindenekelőtt kell hozzá valami végzettség,akit szakma,akár diploma média terén.
2012. dec. 29. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Egyelőre egyetemen tanulok, de a végzettségem nem a média felé predesztinálna. Azt tudni vélem, hogy egész jól írok. (írhatnék... ha ennek lenne valahol terepe)


A válaszaitokból azt veszem ki, hogy kommunikációs diploma nélkül nehézkes lesz bárhol is "elhelyezkedni". Ezt eddig is sejtettem, ezért tettem fel a kérdést...azóta viszont találtam egy érdekes, új szemléletű online újságot, ahol FIZETNEK az embernek bármilyen értékelhető publikációért.

Na nem annyit hogy megéljek belőle, de zsebpénznek, motivációnak, azért eleget.

2013. jan. 2. 13:08
 6/7 anonim válasza:
És megtudhatjuk, hogy melyik ez az oldal? Mert engem is érdekelne :)
2013. jan. 3. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
2013. jan. 6. 10:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!