Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Létezhet olyan, hogy nincs...

Létezhet olyan, hogy nincs elég önbizalmam ahhoz, hogy novellákat írjak?

Figyelt kérdés
Régen nagyon szerettem írni.Néha megmutattam az írásaimat másoknak is,kaptam hideget és meleget egyaránt.De ami nem volt dicséret,az is inkább segítő kritika volt.Mindegy,nem is ez a lényeg.Már két,vagy három éve nem megy az írás,pedig szükségem van rá,mert kikívánkozik egy csomó minden,amivel nem akarom folyamatosan a környezetemet terhelni.Amikor más írók műveit olvasom,vagy bármit,mindig az jut eszembe,hogy hogy a francba tudott létrehozni egy olyan alkotást?És hogy én hogy lehetek képes bármit is alkotni?Ilyenkor teljesen elmegy az önbizalmam és bármit leírok,úgy érzem,hogy pocsék.Mit csináljak,hogy legyen elég önbizalmam az íráshoz?Mert ez így már nem mehet tovább.

2013. jan. 2. 23:58
 1/2 A kérdező kommentje:
Csak azt akartam mondani az elején,hogy nem ócsárolta le senki az írásaimat olyan szinten,hogy elmenjen a kedvem attól,hogy bármit is írjak,épp ezért nem tudom,miért nem megy.
2013. jan. 2. 23:59
 2/2 anonim válasza:

Csak nincs ihleted :)

Ülj le, mikor van egy kis időd, kapcsolj be egy kedvedhez illő zenét, és várj. Szedd össze a gondolataidat (lehet az egy beszámoló a napodról is), és aztán írd le... Kezdheted akár úgy is, mint egy naplót. A lényeg, hogy írj :) Aztán egy idő után egyre könnyebben fog menni. Ha nincs ihletem, én is ezt csinálom, és mindig beválik :)) Sok sikert!

2013. jan. 3. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!