Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » SEGÍTSÉG! Lesz egy buli,...

Petii96 kérdése:

SEGÍTSÉG! Lesz egy buli, ahová a bolond házigazda meghívott egy lányt meg egy fiút. Régen jártak. Nemrég szakítottak, és a fiú nem jön, ha a lány isott lesz. Mindenki szeretné, ha a fiú jönne, de nem vonhatjuk vissza a lány meghívását. Mit tegyünk?

Figyelt kérdés

2013. jan. 8. 17:33
 1/10 anonim válasza:
Ti semmit. Mivel a házigazda azt hív meg, akit akar.
2013. jan. 8. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
nemtom
2013. jan. 8. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
Igyatok meg egy poharral, es fogjatok ra a nyuszira.
2013. jan. 8. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:

"Lesz egy buli, ahová a bolond házigazda meghívott egy lány..."


"BOLOND HÁZIGAZDA"

Mi ez , Horror , ahogy levágja az emberek fejét és kirakja az ablakra , vagy mi ? :D

2013. jan. 8. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
akkor ne jöjjön egyik sem. ha nem képesek éretten kezelni egy ilyen szitut, és elmenni egymás mellett egy szia-szia után, akkor jobb, ha egyik sincs ott.
2013. jan. 8. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Amúgy simán levágná a fejünket, de az mellékes.. és vele együtt kérjük a segítségetek:D köszi a válaszokat!
2013. jan. 8. 17:50
 7/10 anonim ***** válasza:
66%

hát én tökön rúgdalnám a pasit... milyen nyápic ember már, megijed egy csajtól? xD mitől fél, hogy csúnyát mond rá? mint az óvodában az elcs.eszett 3éves, akitől a csúnya 6éves elvette a játékbiciklit...

de most komolyan... ha nem bírják egymást nem beszélnek és kész.

majd ők eldöntik, ha ezért nem jön a csávóka, a szemére lehet vetni hogy egy gyáva kutya. saját maga ássa el ezzel a saját tekintélyét mondd ezt el neki.

egy Férfi nem tojik be egy excsajtól.

2013. jan. 8. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
ha nem bírják egymást elviselni, akkor mind a kettő gyerekes kis hülye, nem kell meghívni. ha meg mind a kettőt elhívjátok, és nekiállnak jelenetet rendezni, tönkrevágják a bulit, kell az nektek? ha meg egyik jön, a másik nem, akkor megsértődik és akkora sz*resőt kaptok a nyakatokba, hogy ihaj. nem éri meg, ne hívjátok el. ha kérdik miért, akkor mondjátok meg, hogy ha majd felnőtt módjára tudtok egymás társaságában viselkedni, a KÖZÖS szórakozása érdekében, és nem önző módon a sérelmeitekkel foglalkoztok, na akkor majd jöhettek.
2013. jan. 8. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Én szoktam házigazda lenni, és nem különösebben kedvelem, amikor beleugatnak a szervezésbe (ettől függetlenül megteszem, amit lehet a hangulat jobbá tételéhez). De azért egy meghívottat nem küldenék el a fenébe egy másik kedvvért. Ha ezen múlik, akkor inkább lógassa a tökét otthon a tag (már elnézést, de így érzelmileg is őszinte a véleményem), ebben a helyzetben maximum annyit tennék meg érte, hogy ha tudom, hogy a lány nem jön, akkor megemlítem neki.


Ha nagyon ragaszkodtok a fószerhez, beszéljetek meg egy másik bulit akár az ő tiszteletére - ha már neki szól, csak nem utasítja vissza.

2013. jan. 8. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én elmondanám mindkettőnek, hogy a másik is meghívott, és jó lenne, ha elviselnék egymást. Innen rájuk van bízva.
2013. jan. 9. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!