Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy egyre több...

Miért van az, hogy egyre több ember foglalkozik másokkal, holott saját magával kéne?

Figyelt kérdés

Annyira nem értem az ilyen kérdéseket,hogy titeket nem zavar ez,meg az?


Pl: nem zavarnak a meleg kérdések?

nem zavarnak a terhes vagyok e kérdések?


Na meg például ez is: http://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__eljegyzes..


Most ha valaki facebookon megoszt valamit,az oldalt elvileg erre találták ki,akkor miért ne tehetné?

Engem azok az emberek idegesítenek,akik unalmukból mindenbe,és mindenkibe belekötnek.

Nem szánalmas ez?



2013. jan. 10. 16:18
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekik is kell valami szórakozás.
2013. jan. 10. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

hát a facebook télleg arra van, de viszont szerintem amire a legtöbben használják arra meg a twitter van (kiírni hogy: megyek vásárolni, fáj a hasam,összevesztem xy-nal stb...)

Viszont ha valaki rajoskodásból teszi ki a jegygyűrűs képet az tényleg lehet idegesítő vagy féltékenységet ébreszthet a másikban.

2013. jan. 10. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

miért kéne irigykednie,én is kitenném,jó nem wc-ben pózolva

de had tegyek már ki olyan képet,amilyet akarok(kivéve meztelen képet,olyat sosem tennék ki)

2013. jan. 10. 16:43
 4/6 anonim ***** válasza:

Nem baj, ha én is felteszem a kérdést rád vonatkozóan? :)

Miért velük foglalkozol? Miért zavartatod magad azon, hogy ők mibe kötnek bele?


A trollkodók pont azért teszik, mert a reakciódra kíváncsiak, így a leghatékonyabb visszavágó, ha nem vágsz vissza, és igyekszel minél hamarabb túllépni az idegeskedésen. A motivációjuk, hogy foglalkozzanak velük, és ezt csak úgy tudják elérni, ha "belerúgnak" a másikba. Nem érdemes megadni nekik ezt az élvezetet egy "haha" erejéig sem.


Aki a másikkal foglalkozik, az a legtöbbször nem mer szembenézni magával, ezért nem bírja az egyedüllétet, így megpróbálja magára vonni a figyelmet.

2013. jan. 10. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ez is egy időtöltő szokás, amelyekből végeláthatatlan viták származhatnak, az egyik oldal arra hivatkozva, hogy joga van adott dolgot csinálni, a másik oldal meg arra hivatkozva, hogy neki meg joga van megtámadni a másik nézőpontját és elébe helyezni a saját véleményét.


Ez a szólásszabadsággal együtt jár, az éremnek két oldala van. Egyrészt bárkinek joga van ahhoz, hogy nyilvánossá tegye a saját nézetét, másrészt viszont ez a teljes szabadság zavaró lehet azok számára, akiket érzékenyebben érint az, hogy az ellentétes meglátású kívülállók hogyan vélekednek bizonyos témákról. Minden témának van már egy rajongótábora és egy ellentábora is. Minden cselekedetedről van aki egyféleképpen fog ítélkezni és van aki pont ellentétesen fog ítélkezni.


Az, hogy mi nevezendő szánalmasnak, vitatható és relatív. Nekem is sokszor ellenszenvesebb maga a kötekedő csoport, mint a kötekedés tárgyát képviselő csoport. Az a véleményem, hogy vannak témák, amelyeket célszerű megvitatni, viszont ezeknél általában lehet egy racionális következtetésre és eredményre is jutni. Az olyan témák, mint a homoszexualitás, divathullámok, vallások, stb.- ezek racionális szemmel nézve végeláthatatlan időkig generálhatnak vitákat és talán ez is egyfajta ismertetőjele annak, hogy viszonylag értelmetlen vitázni rajtuk, mert ( legalábbis ameddig az aktuális rendszer működik ) mindig lesznek ütköző vélemények és nézőpontok, ezeken kívül pedig olyan személyek akik tudnak ezektől elhatárolva élni és olyanok is, akik nem tudnak kisodródni és felülkerekedni az egymást minduntalan szapuló körökből.

2013. jan. 10. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én nem bírom azokat, akik mindig mások hibáival vannak elfoglalva, mert elég üres lehet az életük. De ettől még a F*aszbúkot is elég nagy butaságnak tartom, mert ott meg mindenki saját magát reklámozza, szintén azért, mert üres az élete. Komolyan, miért kell ország-világnak tudtára hozni valamit, amit normál esetben személyesen mondanál el kizárólag azoknak a közeli családtagjaidnak, ismerőseidnek, munkatársaidnak, akiknek akarod, ha nem lenne F*aszbúk. Nem pedig teleplakátolnád vele a hirdetőoszlopokat, a házadat vagy a ruháidat. Én azt mondom, hogy aki F*aszbúkot használ, az megérdemli, hogy beszóljanak neki, mert aki nem akarja, hogy vele foglalkozzanak, az ne vállaljon közszereplést. Ha viszont vállalja, akkor ne sírjon.
2016. márc. 14. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!