Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Esküszöm belerokkanok! Mit...

Esküszöm belerokkanok! Mit tegyek? (lent)

Figyelt kérdés

Lehet hogy kicsit hosszú lesz ne haragudjatok.


Volt nemrég egy ˇˇlegjobbˇˇ barátnőm, és szószerit nagyon jóban voltunk.Még a szülinapomra is eljött.De volt még egy barátnőm de nem legjobb meg volt egy fiú barátom de ő sem volt legjobb.Velük is voltam azért, nem csak a lb-mel, Petrával.Petra hitt a vérfarkasokban(jó én is de ne röhögjetek ki), és az a lényeg hogy csinált titokban egy titkos ˇˇfalkátˇˇ, és megcsinálta az átváltozási módot(vérfarkas akart lenni és megpróbált átváltozni különböző módokon),és sokat néz twilightot és teljesen meghülyül tőle.Azt hiszi magáról hogy vérfarkas és falkát alapít.És amikor megtudtam Attilától,Roxitól akiket említettem a barátaim hogy alapít egy csapatot engem kihagy belőle és kibeszél engem, beolvastam neki de annyira nem volt durva.És kiabált velem hogy nem igaz meg enyhébb rángatott is, fogta magát azt elhúzott sértődötten.És hazudozik összevissza hogy ő vámpírokat öl, meg az erdőben vadászik vadakra amikor éhes esküszöm kicsit gyogyó lett.Nagyon nagyképű,hazudós,kibeszéli a másikat,szerény,önző,parancsolgatós és még hadd ne soroljam.Ha ideges össze-vissza hörög,morog mint egy vérfarkas.Én is hiszek benne de ez már sok.És a ˇˇfalkatagjaiˇˇnak is elegük van belőle mert mindjárt üvölt ha nem fogadnak neki szót,veri őket meg tiszta hüly*.Nagyon parancsolgatós.Benne van az Attila is a falkájában, és képzeljétek megtiltotta a falkatagoknak hogy velem legyenek.Attila oda akar jönni hozzám beszélgetni és egyből üvölt,vicsorog,morog a Petra az Attilára:Attila én vagyok az Alfa-nőstény azt csinálod amit mondok, nem mehetsz oda és nem beszélhetsz vele.

És már csak az Attila és a Roxi állnak mellettem.Ma délután visszamentem az iskolába, kimentem az udvarra,nem volt kint senki csak én egyedül.Aztán elkezdtem sírni, végül kijött az Attila is az udvarra és akkor meglátott engem odajött, elkezdett simogatni hogy ne sírjak ő mellettem áll bármi is van,ez kicsit megnyugtott, de már a Roxin és Attilán kívül nincsenek barátaim mert nem lehet senki velem, mert Petra megtiltotta nekik.Attila holnap kilép a Petra falkájából és megmondjuk neki a magunkét.

De már tényleg nagyon szomorú vagyok, már nincs kedven senkivel nagyon lenni, egyszerűen annyira elkeserít ez az egész hogy nem tudom kifejezni.Igazából járok pszichológushoz, és mondta hogy depressziós vagyok.Tiszta szomorú mindig,magányos egyszerűen bánt ez az egész, hogy a volt jó barátaim sincsenek velem egy ilyen sz@rság miatt.

De Roxi,Attila,Én jó ˇˇfalkaˇˇ vagyunk együtt. :-I


De kérlek adjatok tanácsokat nekem, mit tegyek tisztára elhagytam magam.Ez jár azzal ha hiszek a vérfarkasokban, persze most is hiszek és az akarok lenni de nem vagyok olyan debilis idiót@ mint a Petra.Csak már szomorú vagyok teljesen és elhagyatott.



2013. jan. 10. 17:37
1 2 3
 1/29 A kérdező kommentje:

a kulcsszavakhoz nem tudom miért írta azt hogy roxy rádió,azt akartam oda írni hogy Roxi.

ja és lécci ne hülyézzetek le mert hiszek a vérfarkasokban és az akarok lenni,van elég bajom mondom sokszor úgyérzem kiesik a szívem a fájdalomtól.

2013. jan. 10. 17:40
 2/29 anonim ***** válasza:

Szerintem meséld el a pszichomókusnak, hogy vérfarkas akarsz lenni, és kiraktak a falkából...


Hány évesek vagytok? 7?!

2013. jan. 10. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 A kérdező kommentje:
elmeséltem.egyébként én 11.de mondom nem vagyok hülye csak a Petra ilyen ne szidj lécci.
2013. jan. 10. 17:45
 4/29 anonim ***** válasza:
28%
Az IQ-m minuszba zuhant, rmeélem 10 év múlva sírva fakadsz, hogy mennyire retard voltál...
2013. jan. 10. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 A kérdező kommentje:

boc shogy leoltalak de msotanában amúgy is ingerlékeny vagyok.lehet hogyy kicsit agybeteg vagyok de msot is sírok NEM TUDOD ILYENKOR MIT ÉRZEK TE IDIÓTA ÁLLAT.GYŰLÖLÖM AZ ILYET!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

MMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIINNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKK ÍRSZ ILYET MONDTAM HOGY ELÉG BAJOM IS VAN!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

2013. jan. 10. 17:49
 6/29 anonim ***** válasza:

Új barátokat kell keresned! : )


Egyébként meg nem értem, miért szóljátok le őt, meg ezt az egészet. Nálunk a Sailor Moon volt a menő, nekünk ilyen csapatunk volt. :) Érdekes módon ebből a csapatból már diplomások vagyunk, és egyikünk hamarosan anyuka is lesz.

2013. jan. 10. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 A kérdező kommentje:

nem hét és r*hadj meg.

szerintem csak azért írtál hogy mégjobban szomorú legyek, és megtudj valakit bántani.

2013. jan. 10. 17:50
 8/29 A kérdező kommentje:

de értsd meg bunk* velem utál,szid,gonoszkodó és ennyi.

de gondolom olyan vagy mint ő abszolút semmi együttérzés nincs benned. a szüleim elváltak, nagyon durva volt a válás, már akkor kicsit beteg voltam és még most!

TUDOD MIT ÉRZEK!annyit sírok már.

2013. jan. 10. 17:52
 9/29 A kérdező kommentje:
mára kiléptem az oldalról és köszönöm a marha kedves,jó tanácsaidat.
2013. jan. 10. 17:53
 10/29 anonim ***** válasza:
Akkor sírjál, ennyi ésszel, istenem... Világfájdalom level 9000 ....
2013. jan. 10. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!