Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Érettségi találkozóra (10...

Érettségi találkozóra (10 éves) szerintetetk nem túlzás a 3 fogásos vacsora? (Árban így 6000 Ft felett jön ki/ fő, mert a tanárokét is a diákok állják+ italcsomag is lenne a 3000 Ft-os vacsora mellé)

Figyelt kérdés
Szerintem ezt nem szabad ráerőltetni mindenkire. Én amellett volnék hogy szavaztassunk. szerintem bővel elég egy főfogás+ italcsomag, emellé mindenki rendelgethet amit akar. Nem mindenki áll fényesen és nem is erről kell hogy szóljon. De nehezen győzöm meg a másik szervező lányt (aki ezzel az árajánlat és vacsora résszel foglalkozik) ő így szeretné. leírtam többféleképpen már. Szavaztatni lenne a legoptimálisabb, de nem akar variálni, pedig szerintem egyszerű megoldás.
2013. jan. 13. 16:24
 1/10 anonim ***** válasza:
úgysem fizeti ki senki, ne nézze már hülyének az egész osztályt
2013. jan. 13. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ha nem tetszik nem mész.
2013. jan. 13. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
85%
hát de nehogy már egy sznob kajaszervező miatt ne menjen
2013. jan. 13. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Szerintem nem az a megoldás hogy nem megyek hisz ez egy közösség, amit ápolunk, ezért szervezünk találkát. Tehát jó megoldást kell inkább találni. ráadásul én vagyok a másik szervező, csak ezt a részt nem intézem. ez egy általános felmérő kérdés, hogy én vagyok-e szarrágó, vagy valóban sok, mert akkor elintézem hogy legyen olcsóbb opció is. Amúgy a másik lány rendes, és jóindulatból csinálja, de a saját szűrőjén keresztül látja csak a dolgokat.
2013. jan. 13. 16:29
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Én is ezért nem mentem a miénkre pár éve. 5000 forint lett volna az étel, plusz még az italok fogyasztás szerint. Hozzátéve, hogy a lányok meg süssenek mellé valami süteményt otthon és hozzák el. Írtam a szervező srácnak levelet, hogy én ezt sokallom, meg én este 4-kor nem vágok be általában egy lakodalmas menüt, terveim szerint legfeljebb egy salátát rendelnék egy teával, nem tartok igényt a levesre és sültes tálakra. A válasz az volt, hogy akkor ne menjek, mert nincs olyan, hogy én külön rendelgetek. Hát nem mentem.


Szerintem Nálatok is ez lesz... Felnőtt emberek vagytok, egy éttermi rendelést mindenki meg tud oldani. A tanárok fogyasztására beszedhettek egy fejenkénti összeget, a pincérekkel megbeszélitek, hogy azokat a fogyasztásokat számolják külön, majd egy tételes elszámolással minden résztvevőnek visszakülditek az esetleg megmaradt pénz rá eső részét a közösen összedobott összegből.

2013. jan. 13. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Elnézést, elírtam, "este 8-kor" akart lenni. És nő vagyok, elég rosszul esett, hogy úgy gondolta a szervező, hogy nekem kötelességem az egész osztályra sütnöm, és azt még saját zsebből finanszíroznom is...
2013. jan. 13. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Szerintem a "mai körülmények" között ez soknak számít.

Több volt osztálytársam sem tudná kifizetni ezt az összeget.

Neked van igazad, de ő is be fogja ezt látni.


Lol, előző, és ha valaki nem tud sütit sütni? Istenem, de beszűkült lehetett az a srác.

2013. jan. 13. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk az volt 5 évesen ,hogy gyerekek ide megyünk majd enni mindenki hozzon pénzt, azt esztek amit rendeltek. Nem volt vita ,nevettünk jól éreztük magunkat és a munkanélkülinek nem kellett szégyenkezzen ,hogy nem jön/nem eszik.. Simán vett olcsóbb kaját.

Én a helyedben mondanám a másik szervezőnek ,hogy a,b menü mindenki írjon ,hogy melyiket akarja és kész..

2013. jan. 13. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Fizetnék én 10 ezret is, csak nálunk nincs és nem is lessz aki megszervezze:(
2013. jan. 15. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Nem egyszerűbb egy All You can Eat helyre szervezni? az olcsóbbra jön ki és szerintem lazább jobb hangulatú is.
2013. febr. 19. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!