Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Álbarátnőt hol találhatnék?

Álbarátnőt hol találhatnék?

Figyelt kérdés
Keresnék olyan csajszit25-28-ig, akivel haverok lehetnénk és a léneg, hogy álbarátnőm lenne mertz meleg vagyok, de néha meg mindenféle összejövetelre, eseményre jól jönne egy "barátnő". Ha valakit érdekel, innen is jó, vagy milyen ismerkedő oldalt tudtok ajánlani? Budapest és Komárom-Esztergom Megye.
2009. aug. 30. 07:19
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
55%
Ilyen mélyre azért ne süllyedj le! Iwiwen, myvipen keresgélhetsz...
2009. aug. 30. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Mármint mi amély? Sajna ebben a rohadt országbana barátomat nem vihetem pl. munkahelyi összejövetelekre .... szal tök reaális amit akarok, csak nem találok ...
2009. aug. 30. 09:11
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
keres egy lezbikus csajt , akinek álbarát kell :D
2009. aug. 30. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
0%
Te vagy a rohadt és a hozzád hasonlók, nem az ország...
2009. aug. 30. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

leszbikus álbarátnő tényleg király ötlet. :)

amúgy sztem ezt normális nő nem fogja bevállalni.

2009. aug. 30. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Az előző válaszolónak:


A "normális nő" alatt mit értettél? Nem leszbikus nő? Vagy az agyi képességekre céloztál a normális szóval? :)


Akárhogy is, szerintem nem egy nő akad a mai világban, akinek meg éppen álbarátra lenne szüksége. Vagy azért, mert leszbi. Vagy azért, mert éppen olyan szakaszban van az élete, hogy nem igényel igazi barátot, de a kérdés feltevőjéhez hasonlóan jó lenne valaki, akivel társaságba együtt tudna járni.


Egyébként meglepően sokan csak azért tartanak barátot/barátnőt (igen, "tartanak", mint ahogy az állatokat szokás), hogy a környezetükben ne legyen kínos, hogy egyedül vannak. Az én környezetemben is sok olyan lány van, akik elvileg távkapcsolatban élnek, de ez a gyakorlatban annyit tesz, hogy a barátjukat minden második, harmadik hónapban látják csak, és amúgy sem nagyon beszélnek, se telefonon, se interneten. Viszont, ha a párkapcsolat témája előjön, akkor előkapják a pénztárcájukból a kedvesük fényképét és azt mutogatják mindenkinek, meg dicsekednek vele, hogy az ő barátjuk ebből él meg abból él, meg ilyen jó pasi meg olyan jó pasi. Ha viszont rákérdezel, hogy mikor beszéltek utoljára, akkor kiderül, hogy már hónapokkal ezelőtt, de egyébként sem szándékoznak fel sem hívni az illetőt. Az ilyen beállítottságú barátnőimtől/ismerőseimtől kérdeztem meg már nem egyszer, hogy minek van neked barátod egyáltalán, ha ennyire nem is érdekel? Erre mindig az volt a válasz, hogy: "Hát kell hogy legyen valaki. Mert az olyan ciki, ha nincsen." Úgy látszik, ilyen világban élünk...


A kérdés feltevőjének:


Nincs olyan nőnemű barátod, akit be mernél avatni a titkodba és megkérhetnéd, hogy alakítsa néha a barátnő szerepét? Ha nincs, akkor szerintem is a homoszexuális ismerkedő oldalakon/fórumokon kéne keresgélned, mert ott valószínűbb, hogy találsz egy leszbi nőt, aki benne lenne a dologban. Ahogy feljebb kifejtettem, szerintem sok "normális" nő is hajlandó lenne eljátszani az álbarátnőt egy álbarátnak, de ilyet sajnos sokkal nehezebb fogsz találni. Főleg úgy, ha nem mered elmondani az embereknek (vagyis a lányoknak), hogy meleg vagy.

2009. aug. 30. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

bocsi, nem úgy értettem a normálist hogy hetero. :)

hanem akinek van egy csepp önbecsülése, az nem megy ilyen szerepbe bele, hogy ő barátnőt játszik.

egyébként tényleg para, hogy ihajcsuhaj-országban egyáltalán ez felmerül. de talán nem véletlenül tart ott Hollandia, ahol, mi meg ott, ahol.

ugyan én nem vagyok meleg, de én is csak kényszerből vagyok még itt, tiplizek valami modernebb felfogású helyre ahogy tudok. a kérdezőnek is ajánlom.

2009. aug. 30. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

Na igen, jól látod, de csak most vanez a hüyle helyzet, én nem takargatom egyáltalán , egyteemista koromban volt is álbarátnőm és tök jókat szórakoztunk még úgy is ,hogy az ő baráztja is jött velünk pl és 3-asban mentünk ide-oda, max csak jókat röhögött mindig a helyzeten. Szóval vannakl értelmes nők is, akik ezt tök jó poénnak fogják fel, csak az utóbbi időben nem akadok bele egybe se a frász megenné. Csakis amumnkahely miatt kellene mert sajna olyan a hely, de amúgy nem titok ez nálam, szal minden ismerős tudja, már nem is hisznek a szemüknek ha lánnyal látnak :)

Na de amúgy furcsa lesz amit mondok, leszbi csajt nem akarok, jobban csípem a hetero lányokat ilyen barátnőnek is, és ahogy említettem tud ez működni. Az akkori csajszi barátja is tök nyugton volt ha velem volt, de hamás pasival ment valahova akkor majdnem megölte, oylan féltékeny volt, na lényeg tök ari helyzetek voltak ott is, és kifejezetten hetero lányt szeretnék akár akinek van barátja olyat is, felőlem tudhatja ... legalább azt is tudja, hogy nem csapom le a kezéről.

2009. szept. 1. 01:22
 9/15 anonim ***** válasza:

Egyik ismerősöm munkahelyén dolgozik egy meleg fickó és ő állítólag a munkahelyi bulikra is a barátjával jár el. Úgy hallottam, soha senki nem szólta még meg emiatt, még a férfi munkatársak sem. Sajnálom, hogy a te munkahelyeden nem ennyire elfogadóak az emberek. :(


És azt hiszem elég nehéz helyzetben vagy. Abban egyetértek, hogy sok hetero csaj van, aki jó bulinak fogná fel ezt az egészet, de szerintem sokan vannak köztük olyanok is akik már csak azért is nemet mondanának egy ilyen kérésre, mert tartanak tőle, hogy beléd szerethetnek. Mert ugyebár ha az ember hetero és nőből van, akkor könnyen előfordulhat, hogy beleszeret egy meleg srácba. Hiába tudja róla, hogy meleg, tehát számára elérhetetlen, az ember nem tud az érzéseinek parancsolni. Sőt, talán éppen azért, mert egy meleg fiú elérhetetlen a lányok számára, sokan szerintem még vonzódnak is hozzájuk. A tiltott gyümölcs a legédesebb ugyebár. :D Na de persze senki nem akar olyan valakibe beleszeretni, aki ezt nem tudja viszonozni, úgyhogy biztos sokan vannak akik emiatt (is?) inkább távolságtartóak a melegekkel vagy egyszerűen csak nem mennének bele egy ilyen "játékba", nehogy aztán számukra valósággá váljon.

Egy szó mint száz: nem lehet egyszerű olyan hetero lányt találni, aki szívesen eljátssza az álbarátnő szerepét, meg akivel persze jól ki is jöttök, és nem gáz barátnőként bemutatni a munkatársaknak... De azt írtad, hogy az ismerőseid közt mindenki tudja, hogy meleg vagy. Miért nem kérdezed meg őket, hogy nincs-e olyan barátjuk (csaj haver), aki vállalná a dolgot? Vagy rokon vagy exbarátnő vagy bárki... Ha ők nem tudnak segíteni, akkor azt hiszem tényleg nem marad más, mint az internet... De akármennyire is szeretnék segíteni, hogy konkrétan hol keress, azt sajnos nem tudom megmondani. :S


(a 18:56-os hozzászóló)

2009. szept. 1. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim válasza:
én például simán bevállalnék ilyet, csak a korom nem felel meg a kritériumoknak:D
2010. júl. 26. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!