Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Meleg srác esete - melyiket...

Meleg srác esete - melyiket tartjátok szimpatikusabbnak?

Figyelt kérdés

Nagyjából sejti mindenki, de tabu és kész, nem beszélünk róla. Viszont van egy extra nyitott társunk és ő rákérdezett, kertelés nélkül. Nektek melyik esetben szimpatikusabb a srác?


1, Tök nyíltan megmondja, hogy "igen", aztán majd csak lesz valami.


2, Elkezd tagadni, nyomja a csajos álstorykat és továbbra is marad tabu, bár amolyan kimondatlan de köztudott dolog.


Melyikkel értetek egyet, melyik eset esne nektek jobban ha a saját edzőtársatokról van szó, ti hogyan viszonyulnátok hozzá, és szerintetek mikor tenne jót a srác? Ha őszinte vagy jobb ezt megtartani tabunak, tudván, hogy az élsport azért igen konzervatív terület, és könnyen előfordulhat, hogy kicsinálják?


(mindkettőre van példa nálunk, de kíváncsi vagyok minél több ember véleményére)



2013. jan. 22. 18:06
1 2 3 4
 1/38 anonim válasza:
66%
Szerintem tömegnövelő étrend kellene. Fehérjének a 100% Whey Proteint ajánlom.
2013. jan. 22. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
54%
Nagy súlyokkal és kevés ismétléssel!
2013. jan. 22. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 anonim válasza:
30%

ez lehet nem jó helyre ment :D A kérdésre válaszolván...hát nem hinném hogy szívesen csinálnék döntött törzsű oldalemelést a sráccal...


Lehet bennem van a hiba de nem szimpatizálnék a "taggal"... Ez mindenkinek a magánügye, otthon mindenki azt csinál amit akar...

2013. jan. 22. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 anonim ***** válasza:
53%
Este pedig túró kell.
2013. jan. 22. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 anonim válasza:
12%

jó....


Sokat kell nyújtani a spárgához, de fontos a bemelegítés előtte, lehetőleg intenzív 3-5 perc futás!

2013. jan. 22. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 A kérdező kommentje:

édes istenem, ennyi hülyét ...


Én pedig megvallom, nagyon díjazom a csávót, és remélem, jól megy neki minden, mert ilyen közvetlen meg természetes srácot még nem is ismertem. Én se csípem a homikat úgy általában, de most ő kivételesen hihetetlen szimpi lett számomra. Itt viszont sokaknak durva agybaja van,a hogy látom ...

2013. jan. 22. 18:50
 7/38 A kérdező kommentje:

"Ez mindenkinek a magánügye, otthon mindenki azt csinál amit akar..."


-Bocs de sztem ez pont egy hatalmas baromság! Ugyan miért lenne "otthoni" téma? Pl edzés után sok srácot nem a barátnője vár? Vagy bulikba nem a bnőjüket hozzák el? na ugye ... Most akkor tőle várjuk el, hogy márpedig hagyja otthon a fiúját és edzés után se jöjjön érte, mert "otthonra" való a téma?


Ez hülyeség na ....

2013. jan. 22. 18:53
 8/38 anonim ***** válasza:
28%

Ez nem sportkategória, hogy ki a buzzants!!!

Így bakker te vagy a nem normális hulye kérdező. Húzzál már innen ezzel a f@sz kérdéssel, nem ide kell írni. Főleg, ha nincs humorérzéked kisgyerek!!

2013. jan. 22. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 *Glissade* válasza:
35%
:DDD
2013. jan. 22. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 *Glissade* válasza:
39%

Elég nyitott vagyok minden kérdésre, de ez már nekem is sok:)

Nem ide való! Ez nem sport téma!

2013. jan. 22. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!