Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Milyen kulturális különbségek...

Milyen kulturális különbségek vannak Anglia és Magyarország között?

Figyelt kérdés

Kint élek Angliában 5 hónapja és egy múzeumban kezdtem dolgozni. Miután megtapasztaltam 1-2 különbséget, az önbizalmam a padlóra került, mert már eldönteni sem tudom mi helyes és mi nem... Kíváncsi vagyok én vagyok e ennyire gyenge idegzetű, vagy normális ha így érzek, mert van miért.


Teljesen angol környezetben vagyok egyébként! Ezt azért említem, mert Londonban egy magyar házban szinte megse érzi az ember, hogy másik országban él...



#Anglia #koltozes Angliaba
2013. jan. 29. 16:34
 1/4 anonim ***** válasza:

Az angolok nem szeretnek fürdeni például , meg az orrukat sem szeretik kifújni.Kissé igénytelenek.


A gasztronómiában is vannak eltérések.Én például úgy nem tudnám megenni a húst ahogy az angolok készítik.

2013. jan. 29. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mire gondolsz az "1-2 különbség" alatt?
2013. jan. 29. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Menyó válasza:

Rettenetesen rosszul fôznek, ízetlen és sótlan. Már ha fõznek.

Télvíz idején is mezìtláb járnak, papucsban, szandálban, topánkában.

Nem ismerik a gesztenyepürét.

Igénytelenek önmagukra ès a lakásuk rendetlen.

Teljesen máskèpp gondolkodnak.

Pozitìvumot nem ìrok, azt könnyü megszokni.

2013. febr. 3. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Sokkal lengébben öltözködnek, képekesek 10 fokban miniszoknyát húzni. És az előttem szólókat cáfolnom kell, vannak igénytelenek itt is de nem több mint otthon és ezt úgy mondom hogy itt lakok már egy ideje.
2013. aug. 5. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!