Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mitől van ha egy ember a...

Mitől van ha egy ember a másik emberrel olyan sokáig szemez?

Figyelt kérdés

Azt szoktam tapasztalni,hogy az emberek max egy pillanatra tartják a szemkontaktust,és elkapják a fejüket. Nekem mégis van 3 példám is, akik nem szégyenlősek,és tartják jó sokáig.

1)figyeltem egy srácot,és rámnéz bele a szemembe, nem néz semmi mást, csak szemez,és ha én nem kapom el a tekintetem kitudja meddig nézne(valószínűleg míg ki nem zökkentené valamit). Legutóbbi ezzel a sráccal ma történt, ott az volt,hogy felszállt a buszra, de addig végig szemezett,már én kaptam le a tekintetem, mert zavarba jöttem,hogy miért szemez ennyire:D.

2)Suliba szintén 2 fiú,aki ha elmegyek mellettük, akár 1-2 percig is,csak mivel hamar elmegyek mellettük max 15-16mp-ig,de ott is én nézek le, mert fura.


Mitől van,hogy vannak emberek, akik ismeretlennel ennyire szeretnek szemkontaktust tartani? :D

Én hamar elkapom általában, de ha pl: róluk van szó,azért tartom, mert Ők valahogy így nézésből már 'ismerősök' lettek, bár fogalmam sincs hogy hívják Őket, kik ők, honnan jöttek, nem tudok semmit, de őket már megismerem,nem tartuk tőlük:D. Tudom,hogy az fog következni mint mindig.


Mitől van ez?


2013. febr. 8. 16:44
 1/9 anonim ***** válasza:
Milyen nemű vagy kérdező?
2013. febr. 8. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Lány vagyok:D
2013. febr. 8. 16:59
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha jól nézel ki lehet bejössz azoknak a fiúknak, és nem szégyenlősek ahhoz hogy szemezzenek veled.
2013. febr. 8. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Hát, szerintem nem ez miatt. Vagy nem tudom, de mondjuk a szépség az olyan dolog,hogy kinek a pap kinek a papné, de hát:D,nem hinném.

Másért,miért még?

2013. febr. 8. 17:08
 5/9 anonim ***** válasza:
Tetszel nekik.
2013. febr. 8. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Hogy néznek rád, vidám tekintettel mosolyogva?
2013. febr. 8. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 B25 ***** válasza:
Attól függ hogy viszonyul hozzád. Ha tetszel neki akkor elkapja a szemét mert nem akarja hogy észrevedd h nézed. Ha meg valaki csak megnéz vagy éppen nincs jobb dolga és téged figyel akkor azt csak úgy.
2013. febr. 8. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nyugi :) én évekig csináltam ezt a buszon...mindig volt egy srác akivel egy óráig folyamatosan szemeztünk, pedig én sem tudtam, hogy kicsoda micsoda...aztán ahogy vége lett a sulinak, úgy ennek a dolognak is...csak a sors fintorja, hogy évek múlva egy ujonnan szerzett barátnő kapcsán kiderült, hogy ő a vőlegénye...azóta tartjuk a kapcsolatot és megbeszéltük ezt...hogy anno bejöttem neki és ezért volt a szemezés.
2013. febr. 8. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Lehet hülye vagyok, de nekem az teljesen átlagos ha valaki elkapja, mivel az utcán ezt lehet tapasztalni,próbáljátok ki nézz szemébe valakinek, elfogja kapni, nem azért mert tetszel neki csak az ember egy idő után szégyenlős,vagy nem talál a másikban semmi érdekeset.


Nem igen figyelem, de néha olyan ijesztőnek,ma azért kaptam le a tekintetem, mert féltem,hogy beszól:D. Pedig sokszor csinálja ezt,ma mégis tartottam tőle:D

Mikor lenézek,végig néz rajtam állítólag,de megnéz körülöttem mindenkit akihez szólok,azután engem:D Ő az aki közvetlenebb.


Az egyik srác mindig mosolyogva igen:D.

A másik dermedten,abból nem lehet megállapítani,hogy bambul vagy szemez,szintén ijesztő,mert nem pislog,nem figyel a társára aki beszél hozzá,hasonlít mikor valaki transzba esik,vagy sokkba,megváltozik a tekintete:D

Ez nem az a bejössz tekintet ez az olyan sokk tekintet :D

2013. febr. 8. 17:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!