Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mennyit változik egy ember 5...

Mennyit változik egy ember 5 év alatt?

Figyelt kérdés
Mennyire különböztök 25 évesen a 20 éves énetektől?
2013. febr. 9. 12:40
 1/8 anonim válasza:
Nagyon sokban, közben felnőttem, sok gyerekes dolgot kinőttem, a problémakezelés nem feltétlenül hisztiből és sértődéből áll már. 27N
2013. febr. 9. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Attól függ. Egy 10 éves sokban különbözik az 5 éves énjétől. Egy 25 éves már valamivel kevésbé, mint a 20 évestől. Egy 45-ös már pont olyan mint 40 évesen volt.
2013. febr. 9. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
15 éves korom óta nem változtam semmit azaz több mint 10 éve.
2013. febr. 9. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

2: nem biztos, bár én csak 40 vagyok, de sok mindenben változtam 35 éves korom óta is.


20-25-re is sokat változtam, főleg a hozzáállásom egyes dolgokhoz, kapcsolatokhoz.

2013. febr. 9. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Szia!


Én a saját változásomat nem vettem észre oly mértékben, mint a külső szemlélők. Nálam ez a ciklus 1-2 év alatt zajlott le. Ez idő alatt megkomolyodtam, és kezembe vettem az életemet.

2013. febr. 9. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Rengetegeg fejlődik ennyi idő alatt az ember
2013. febr. 9. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Lelkileg rengeteget fejlödünk 5 ev alatt, mondjuk ugy hatvan eves korig. Utänna mär nem biztos, hogy hasznunkra vältozunk, esetleg lassan megindul a leepüles is. Külsöre mäs a helyzet, harminc utän mär 5 ev nem nyom annyit a latban. Vannak, akik szakasosan öregednek, 10 evig ugyanugy neznik ki, aztän egyik honaprol a mäsikra aggastyännä välnak. Van ilyen.
2013. febr. 9. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szerintem ez nagyban függ a környezetünk változásától is. Szélsőséges esetek esetén (pl. egy közeli hozzánk tartozó halála vagy megnyered az ötöslottót stb.) gyorsabban mennek végbe a pozitív vagy éppen negatív változások.
2013. febr. 11. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!