Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Nektek mi a velemenyetek erröl?

Nektek mi a velemenyetek erröl?

Figyelt kérdés

van egy baratnöm.Mär 10 eve egy osztalyba järunk,ältalanosba is együtt järtunk,sokaig legjobb baratnök voltunk,nagyon szerettük egymast.

Egy ideje viszont nagyon meg vältozott az osztalyba szoszerint mindenkit kibeszel beleertve engem is.Ältalaban azt csinalja,hogy oda jön hozzam es kifikaz egy ket csajt,le k*rvaza öket,stb..Aztan pedig oda megy hozzajuk es vihog velük meg ,mintha legjobb barik lennenek ugy viselkedik velük.Ma is szo nelkul magamra hagyott egesz nap es oda ment egy csajhoz ..


2013. febr. 14. 12:54
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Ez nem csak a suliban lesz így. Ez az élet.

Javaslkom, keress olyan barátokat akik nem ilyen kétszínűek és persze nem nagyon bízz meg annyira az emberekben.

2013. febr. 14. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Ismeros tortenet,hasonloan jartam en is,azzal a kulonbseggel hogy mi a kozepiskolatol megszakitottuk a kapcsolatot.O egy masik varosban tanult tovabb,persze ez nem lett volna problema ha nem olyan lett volna amilyen,igy hat kerultem a tarsasagat,es ez igy is maradt.Beszelj vele hogy mi az oka hogy igy megvaltozott,miert beszel ki a hatad mogott ha baratok vagytok.Talan neked sikerul megmentened a baratsagotokat,ha semmi valtozas nem lesz felole,hidd el jobb lesz nelkule.Nekem jobb,mert amiota nem baratkozunk fogtam csak fel mennyire kihasznalt.Bocs a hosszu uzenetert :-)
2013. febr. 14. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Olyan dolgok történhetnek vele mostanában, amelyek torzítják a személyiségét. Mindenre van magyarázat.
2013. febr. 14. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Szalynálatos igaz barátak hitt barátság hamar megmutatkozik.! Adj neki még egy esélyt hogy változon.! Lehet sok dolog történt vele, és nem tudezt feldolgozni és roszz döntéseket hoz.! Mindenképe probálj vele még egyszer beszélni.!
2013. febr. 14. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Regebben kerdeztem meg,hogy miert viselkedik igy akkor kirohogott es mindenkinek elpletykalta,h milyen hulye vagyok.Aztan kesobb pedig hozzam fordul a bajaival elmesel nekem mindent atol z ig.En persze semmitt sem mondok mar el neki.Le*om mar.Csak meg is kivancsi vagyok,hogy mi lehet az ilyen emberek fejeben..Szoszerint mindenkit kibeszel,aztan meg rohog veluk.Volt arra is pl,hogy mellette ultem o pedi rolam irt sms-t egy masik csajnak,hogy milyen hulye vagyok meg stb..de ugy gondolom nem eri meg ossze veszni vele...
2013. febr. 14. 13:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!