Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Hazudik, ha azt mondja, nem...

Emile kérdése:

Hazudik, ha azt mondja, nem használja az iwiwet, amikor az utoljára itt járt jelzés szerint 4 x megy fel az oldalra? Mi más oka lehet ennek, ha nem a bejelentkezés?

Figyelt kérdés

Rárepültem valakire, akinek az állapota az iwiwen egyedülálló volt. Nem reagált. Egy idő után rákérdeztem, és mondtam, azért próbálkoztam, mert egyedülálló az állapota, bár az sem kötelezi semmire. Azt válaszolta, hogy nem használja az iwiwet, miközben az "utoljára itt járt" időjelzés napi 3-4 x változott.

Kérdés: mi lehet az oka? Hazudik az illető? Nem egy hazug valakinek ismerem. Esetleg valamilyen alkalmazást használ az iwiw loginjával és jelszavával, anélkül, hogy éveken át ne aktualizálná az állapotát? A levelemre reagálva viszont frissítette az állapotát és kapcsolatban van. (ezt közben sikerült kideríteni, de nem akkor, amikor próbálkoztam.)

Nagyon kedvesen elnézést kért, az igazság faktorról viszont szeretnék meggyőződni.


2013. febr. 28. 08:40
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
27%
Vannak, akik úgy állították be a gépüket, hogy minden ilyen oldalra autómatikuan bejelentkezve marad, soha nem logol ki. Ezért ahányszor felmegy a netre, mindig bejelentkezik a gépe.
2013. febr. 28. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
köszi
2013. febr. 28. 08:52
 3/13 A kérdező kommentje:
belép a netre 8.15.kor, aztán megint 8.59 kor? Mi történik a netkapcsolatával a két időpont között?
2013. febr. 28. 09:45
 4/13 anonim ***** válasza:
72%
Az első válasz téves, aktív nettől még nem lép automatikusan. Ennél sokkal prózaibb a dolog. Igen, kamuzott egy nagyot, és még annyi esze sem volt, hogy végiggondolja - vagy szimplán még annyira sem érdekli az egész, hogy ez számítson. Sajnálom, de ezeket azért mondta, mert nem akar ismerkedni.
2013. febr. 28. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
72%
Lekoptatott.
2013. febr. 28. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
köszönöm az értelmezéseket, de engem a technikai oldala érdekel. A személyi következtetéseket már levontam, egy véleményen vagyunk. Lehetséges, hogy valaki egy bizonyos alkalmazásba belép, mondjuk kártyázik, és ettől belép az iwiwre? A klapp.hu, ami iwiwes társkereső, így működik. ha belépsz a társkeresőbe, akkor az iwiw adatlapod kijelzi, hogy ekkor és ekkor jártál ott.
2013. febr. 28. 15:22
 7/13 A kérdező kommentje:
óránként felmegy. Egyetlen ember sem megy fel óránként az iwiwre, rajtam kívül, szerintem, no comment, kérlek ne fikázzatok, de mivel őt normálisabbnak tartom magamnál, visszatérek eredeti kérdésemhez. Mi lehet ennek az oka? Felőlem fikázódjatok is, meg szívassatok is, de valamilyen értelmes választ is adjatok.
2013. márc. 1. 11:29
 8/13 anonim ***** válasza:
Szerintem senki sem akart oldatni, szívatni. Egyszerűen túlbonyolítod a helyzetet.
2013. márc. 1. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Ill., ha észrevetted teljesen mást írtál utólag. Először 3-4x frissült, most óránként. Amúgy, ha frissítette az állapotát akkor nyilván használja. A napi 3-4x-i fellépés abszolút, de nem különös.

Programot meg mi okból használna arra, hogy az "időjelzőt" változtassa? Sok értelmét nem látom, de gondolom te sem.

A magyarázat nyilván az, hogy használja a társkereső oldalt és, ezért frissül az időjelzése.

u.i.:Amúgy nem tartod abnormálisnak, hogy ennyire rákattantál?

2013. márc. 1. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

:-) azt nem tartom normálisnak, hogy valaki napi 3 és 4, illetve délelőttönként óránkénti "utoljára itt járt" jelzéssel azt mondja nekem, hogy évek óta nem jártam az iwiwen. :-P Az egy kicsit erős.

A társkeresőt én használom.

És nem tartom abnormálisnak, hogy ennyire rákattantam. Miért, ti nem kattantok be ennyire?

Kösz a választ.

2013. márc. 2. 00:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!