Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Volt olyan veletek, hogy...

Volt olyan veletek, hogy valakit bunkónak gondoltatok elsőre, de ahogy megismertétek, kellemesen csalódtatok benne?

Figyelt kérdés
2013. márc. 12. 23:01
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
79%

igen, de szerencsémre mindig adok esélyt az embereknek.


De a fordítottja sajnos gyakrabban előfordult eddigi életemben.


26

2013. márc. 12. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
90%
Hát persze. Bár a fordítottja sajnos tényleg gyakoribb.
2013. márc. 12. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
87%
Bizony hogy volt! Munkahelyen volt többször is, hogy akit először nem találtam szimpatikusnak, és jó véleményem sem volt Róla, határozottan bunkóbak tartottam, azok lettek a legjobb kollégáim, majd barátaim. Nem egy ilyen 22 éve tartó barátságom van!
2013. márc. 12. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
63%

Velem még nem fordult elő.

Szerencsére elég jó emberismerő vagyok, akiket eddig bunkónak gondoltam elsőre, azok mind be is bizonyították hogy jól gondoltam.

2013. márc. 12. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
82%
Igen, a férjem. :)
2013. márc. 12. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
59%

Igen, amióta megismertem rendesen, azóta halálosan szerelmes vagyok belé.. Tartogat meglepetéseket az élet, sosem lehet tudni. Az lenne az igazi happyend ha össze is jönnénk (ami kizárt sajnos).

Mindenki másképp viselkedik társaságban, barátok között, hivatalos helyen, kettesben valakivel stb. Míg több ember előtt beszólogat meg nagyképűnek tűnik, kettesben egészen másképp is viselkedhet.

2013. márc. 12. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
87%
Emlékszem, gimi első osztályában megláttam egy lányt, és ahogy nézett, na mondom, ez egy nagyképű kis ribizli. Aztán kb. két hét után a lányokkal csoportos ismerkedős beszélgetsét folytattunk, és volt egy félmondat, ami megütötte a fülem. Annyira más stílusban és más szavakkal kommunikált, mint amit vártam volna, hogy kitörölte az addigi gondolataimat és utána egyáltalán nem néztem rá furcsán. Később elmondta, hogy az ő szemében én voltam az "univerzális furalány" :D . Szóval kölcsönösen elítéltük egymást látásból, de szerencsére meggondoltuk magunkat, azóta is legjobb barátnők vagyunk :)
2013. márc. 12. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
88%
Igen. A férjem. Amikor megismerkedtünk mindketten kölcsönösen ki nem álltuk egymást. Voltak is szúrós beszólások egymás felé. De egyszer egy munkán hónapokig közösen kellett dolgozni, és így szép lassan kezdtük kiismerni egymást. Még 1 évig sem jártunk amikor összeházasodtunk..12 éve vagyunk házasok..
2013. márc. 12. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
73%
Nekem forditva volt többször hogy azt gondoltam milyen jófej stb aztán rájöttem hogy bunkó v. Inygenélő. V. Szamitó és. Le akar huzni csak elsőre megragadott az a bizonyos személyes varázsa amivel előadja magát
2013. márc. 12. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
40%

Én is ilyen ember vagyok. Először mindenki azt hiszi rólam, hogy egy bunkó paraszt vagyok, aztán amikor jobban megismernek, rájönnek, hogy épp ellenkezőleg. Ami a szívemen, az a számon, de általában nem szoktam senkinek sem keresztbe tenni és nem szoktam másokkal kibabrálni.


Ezért szerintem én is hasonló ember vagyok, mint akire a kedves kérdező gondolt.

2013. márc. 13. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!