Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miért foglalkozik ennyit a...

Miért foglalkozik ennyit a közrádió a reggeli órákban a határon túli magyarság napi ügyeivel?

Figyelt kérdés

Érthetetlen,hogy a hazai napi dolgok helyett ez kerüljön

a napi elindulás előtt a főműsorba.Ez napközbeni műsortéma kellene hogy legyen.


2013. márc. 19. 09:19
 1/8 anonim ***** válasza:
Hát ezt a kozrádiótól kellene megkérdezned, én mint határon túli magyar is szívesebben fogadnám, ha napkozben lenne, és nem a legeldugottabb idopontokban.
2013. márc. 19. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Mert kellenek majd a szavazatok, és éreztetni akarják innen, hogy mennyire figyelünk a határon túlra is.
2013. márc. 19. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
0%
Mert ez van előírva nekik. Mint Aczél elvtárs idejében.
2013. márc. 19. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
35%
Látom nagyon érdekel titeket a mi (határontúli) sorsunk, de már talán megszokjuk, hogy tulajdonképpen NEKTEK fogalmatok sincs a mi életunkrol, ezt anno bebízonyítottátok már Gyurcsány idején ( szavazzunk háromszor NEM-mel)!!!!! Remélem az ilyen emberek oregapja forgolódik a sírban és még talán fel is ul!
2013. márc. 20. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Majd minden reggel már unalmas ezeket a problémákat hallani.

Van itt éppen elég gond,de ezekről már kevesebb szó esik,csak a határon túli ügyek.Én nem vagyok személy szerint baloldali,sőt inkább jobboldalinak mondom magam,de borzasztóan érthetetlen számomra,hogy reggeli műsorba egy munkába menő embernek a fejét miért kell ezekkel tömni?.Egy fél éve már reggel mást sem hallunk már lassan.

Jobban képbe kerülök a székely ügyekkel,mint a hazai eseményekkel :Nonszensz. Ezek a műsorok napközben kellene

leadni,Nincs ezzel egyébként bajom! Csak az időzités.

4-nek: Maguk mást sem tudnak itt csak sértődötten GYurcsányozni.Eltelt mér 6 év...Szégyelje magát ezzel a szöveggel.

2013. márc. 20. 19:44
 6/8 anonim ***** válasza:
74%
Egyaltálán nem szégyenlem, mert van amit nagyon nehezen lehet megemészteni és sajnos felejteni pedig egyáltalán!!!! Vannak akiknek a nagyszuleik borotonben voltak, mindenuket elveszítették és azt érezhették volna, hogy fontosak, fontosak voltak a tetteik, hogy kiálltak a "haza" mellett, de ehelyett ...., én még ma is pontosan emlékszem rá, amikor a TV-ben elmondta a beszédét, hát igen sírtam........
2013. márc. 23. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
.... mert, ugye nem érezhetjuk át más fájdalmát, mindaddig míg magunk is nem kerulunk hasonló helyzetbe- ez egy nagy igazság
2013. márc. 23. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Nem kéne mindenkinek eljönnie otthonról.Én sem megyek mindíg

jobbra-balra,pedig biztos lenne ahol jobb lenne!

Aztán siránkozhatnék,hogy nem értenek meg.

2013. márc. 28. 15:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!