Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Van már Szulejmán. Ti örülnéte...

Van már Szulejmán. Ti örülnétek esetleg, ha inkább egy magyar hősről látnátok hétről hétre egy sorozatot?

Figyelt kérdés

2013. márc. 23. 15:26
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
28%
Például milyen magyar hősről?
2013. márc. 23. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 A kérdező kommentje:
Esetleg Árpád vezérről vagy Hunyadi Jánosékról.
2013. márc. 23. 15:31
 3/31 anonim ***** válasza:
47%
Tök jó az a sorozat:D
2013. márc. 23. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
73%
Igen, örülnék, de nem egy ilyen háremháborúról szólót.
2013. márc. 23. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 A kérdező kommentje:
Köszi az eddigi kommenteket tényleg, de miért nem lehet a kérdésre válaszolni?
2013. márc. 23. 15:33
 6/31 A kérdező kommentje:

"Igen, örülnék, de nem egy ilyen háremháborúról szólót."


PACSI!

2013. márc. 23. 15:33
 7/31 anonim ***** válasza:
63%
Én nagy várakozással voltam a sorozat iránt. Azt gondoltam, hogy valamilyen történelmi jellegű sorozat, helyette egy női viszályokról szóló butaság. Pedig a Szulejmán szerep egy hatalmas szerep lenne. A színész is impozáns a szerepében, de a tartalom az butaság.
2013. márc. 23. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
87%

Mindenféleképpen! Habár nehéz lenne, olyat csinálni, ami mindenkinek tetszene, sajnos nincsen ma Magyarországon, akkora értelmiségi közösség, aminek értelme lenne filmet gyártani, a Szulejmánt nem nevezném filmnek/sorozatnak, rengeteg pontatlanság, részrehajlóság stb. stb, habár nagyon jól visszaadja a kor hangulatát, az emberek gondolkodásmódját.

Nekem különösen tetszene egy olyan filmsorozat, ami egy-egy magyar híres ember életét mutatná be, akár epizodónként is változhat a főszereplő személye (Tehát mondjuk az első epizódban Petőfi élete, másodikban Kossuthé...)

Még ha sikerülne is úgy megcsinálni, hogy a fiatalabb korosztályt is érdekelje, akkor két legyet is ütnénk egy csapásra

-Pluszba növekedne az általános műveltség, sőt a kevésbé okosabbaknak még segíthet is egy-egy ember életrajzának megtanulásában.

-Akár még más országoknak is eladhatjuk...

2013. márc. 23. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
100%
Balassi Bálintról. Elég érdekes élete volt.
2013. márc. 23. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
69%

+Ahogy az előző válaszoló írta..

Először én is hatalmas lelkesedéssel vártam a sorozatot, az első pár rész még egész nézhető volt..de a mostaniak...rosszabbak mint a marichuy féle borzadályok..

2013. márc. 23. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!