Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mellékállásomban főnököm egy...

Mellékállásomban főnököm egy indiai férfi lesz. Mire számíthatok? Milyen emberek ők általában?

Figyelt kérdés

Tudom, nem lehet egy kalap alá venni a nemzetségeket, de tudjuk, hogy bizonyos népek csalnak, hazudnak, lopnak, mások megbízhatóak, egyenesek, ilyesmire gondolok.

Magyarul jól beszél, hisz itt járt egyetemre, itt él sok éve, magyar a felesége.

De sokban más a kultúrájuk, vajon mekkora mértékben bízhatok meg benne? Szerződéskötéskor mire figyeljek?



2013. ápr. 1. 15:12
 1/5 anonim ***** válasza:
75%
én jó néhány Európában (köztük itthon) élő indiai férfival talákoztam, egyikük a főnököm is volt itt Budapesten(egy nagyon komoly multi cég feje, ahol azért megválogatják, kit ültetnek vezetői pozícióba - nem nemzetiség, hanem képességek, kvalitások, személyiség szerint) és csak jó tapasztalatom volt velük
2013. ápr. 1. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
73%

Magyar főnöknél biztosan jobbak, mert nem nézik semmibe az embert. Csak már megint fizetésnap, már megint elment vécére, már megint fel mert egyenesedni, addig se dolgozik, van helyette másik, ha nem bírja a napi 12 órát. Bejön reggel úgy beszél a dolgokkal, hogy fele sírva fakad, aztán elmegy mert a magyar főnökség szerint így kell kivívni a tiszteletet.

Szerintem ennél csak jobb lehet. Magyar embernek már lelke sincs.

2013. ápr. 1. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Az indiaiak normálisak ,engem kezelt már indiai orvos , meg voltam elégedve vele.


Ők nem lopnak , kérdező.


A dravida indiaiak ,(sötétebb bőrűek) civilizáltak , nem olyanok mint a cigányok , össze sem hasonlíthatóak.

2013. ápr. 1. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
A cigány nem egyenlő az indiaival, ugyanis a cigányokat még onnan is elüldözték. Vajon miért?
2013. ápr. 1. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm!

Rendkívül jó benyomást keltett bennem a fickó, nyílt, barátságos. Remélem, ilyen is marad, és főként korrekt, becsületes lesz.

2013. ápr. 1. 16:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!