Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Tenyleg en lennek a szemet...

Tenyleg en lennek a szemet vagy jogos az ervelesem?

Figyelt kérdés

Regebben mar kiirtam ezzel kapcsolatban egy kerdest: http://www.gyakorikerdesek.hu/kultura-es-kozosseg__egyeb-ker..

A helyzet azota sem valtozott sot.... Nekem nagy szuksegem lett volna a penzre, hogy hazautazhassak de amikor szoltam neki, hogy kene o bejelentette, hogy terhes es hogy igy is van e szivem tole elkerni a penzt. Hiaba mondtam neki, hogy eddig nem volt terhes dolgozott miert nem adta meg, jott a kifogasaival. Azt mondta most mar vegkepp nem fogja megadni mert kell a babara ( ezt valahol megertem csak nem ebben a felallasban). Miota kiderult, hogy terhes nem is dolgozik a parja tartja el. Ezek alapjan ugy dontottem, hogy a parjatol fogom visszakerni a penzt ha tetszik nekik ha nem. Jogos lenne igy vagy tenyleg hagyjam mar az egeszet?


2013. ápr. 1. 18:24
 1/1 anonim válasza:
Szerintem ne erőltesd. Ha ennyire nem képes akkor mond a szemébe hogy te nem fogsz pénzen vitatkozni. Nem is kell visszaadnia. De máskor hozzád ilyennel ne jöjjön.Értem hogy a barátnőd. De a barátnők ilyeneket nem csinálnak. Letudnak ülni és megbeszélni.Nem csak kifogást keresni. És ha a szemébe mondod amit az előbb említettem akkor lehet hogy elgondolkozik Talán vissza is adja. Az már rajtad múlik hogy elfogadod-e vagy sem.
2013. nov. 2. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!