Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Fiúk/férfiak! Ti hogyan...

Fiúk/férfiak! Ti hogyan fogadnátok egy közösségi oldalon, ha egy férfi rátok írna barátkozás céljából? Nem meleg, a nőket szereti, csak pl ugyanazt a zenét szeretitek mind a ketten, vagy más dolgot és ezért írt rád.

Figyelt kérdés
2013. ápr. 11. 14:38
 1/8 anonim ***** válasza:
30%
akkor is azt hinném, hogy meleg és leráznám
2013. ápr. 11. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
78%

Alapvetően okés. Nem mondom, hogy nem gyanakodnék, hogy meleg (és az nem taszítana), de végülis, miért ne lehetne haverkodni. Az embereknek igen kis százalékát szólítom meg csak azért, mert le akarok feküdni vele.. tulajdonképpen egyedül a barátnőmet. Mindenki mással más miatt beszélek.

Áh, írj rá nyugodtan szerintem.

2013. ápr. 11. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
93%
Nem értem, miért lenne probléma. Aztán meg mindenki hisztizik, hogy egy barátja sincs, meg magányos. Pont ezért. Vessenek magukra.
2013. ápr. 11. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
0%

B.zisnak tartanám.

Szerintem ilyet nem csinál egy normális (nem retardált) hetero férfi.

2013. ápr. 11. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
32%

én nyitott lennék rá ha értelmes, de számíts rá, hogy a közösségi oldalak csak szexpartnerkeresők a férfiak szemében(a nőkében is, csak ők tagadják is), tehát homoszexuálisnak fognak hinni.


az embereket általában csak akkor fogod érdekelni ha szexet vagy pénzt látnak benned, vagy saját magukat (jaj te is rasta vagy/piercinges/gépoészmérnök/pikacsu rajongó jaj de jó...


nem tudom hány éves vagy, de én a helyedben inkább keményen tanulnék, dolgoznék valahol és keresnék valami jó melót, amivel kimehetnék külföldre, itthon már nincs értelmiségi élet. perze ha nicnsenek nagy igényeid, nem fog feltűnni.

2013. ápr. 12. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

istenem ... ennyi dilist, az egyik még nem is tartja "normális férfinek" ... nem hiszem el :)


magyarok... ennyi. érdekes, ha pl ezt egy olasszal tenném, akkor a legnagyobb örömmel elbeszélgetne velem, és nem gondolna semmiféle hátsó szándékra. komolyan nem igaz na.

2013. jún. 10. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem hiszem el, hogy ennyire homofób emberek léteznek. Mi a halál lehet b*zis azon, hogy rád ír?! Ennyi erővel, ha a buszon melléd ül valaki, az is nemtől és kortól függetlenül ki akar kezdeni veled, nem csak fáradt? Nem értem ezt...
2013. jún. 10. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Te jó ég akkor most énis bu*i lettem mert összehaverkodtam egyszer egy palival akivel ugyan azt a stílust szeretjük?? Szeretem magyarországot de annyira hülye emberek élnek itt hogy az nem emberi...Már egyből meg is fog b****ni ha kedvesen viszonyulsz hozzá és visszaírsz neki értelmes ember módjára... -.-"
2013. jún. 29. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!