Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Munkanélküliek! Mióta nincs...

Munkanélküliek! Mióta nincs munkátok? Mi a végzettségetek?

Figyelt kérdés

Mindenki érdekelne, korra, nemre, nemi hovatartozásra való tekintet nélkül, akár pályakezdőként nem találsz munkát, egy jó szakmunkás vagy, esetleg diplomás.. egyedülálló szülő, kisgyerekes, vagy ha idősebb vagy és ezért nem vesznek fel sehova..

Vagy a kinézeted miatt? (Tetkóra, piercingre stb. gondolok)

Milyennek látod magad? Visszahúzódó, vagy inkább aki mindenhol ott van, nagydumás, jól kommunikálsz? Írd le légyszíves a végzettségedet is!:)



Esetleg még annyi, hogy a közeli-távoli jövőben mit tervezel?



2013. ápr. 23. 10:18
 1/2 anonim ***** válasza:
Harom évig voltam munkanelkuli, felszolgáló a végzettségem, 15 evet dolgoztam a szakmámban. Az ok, amiért nem vettk fel sehova, az volt, hogy egyedülállókent neveltem egy kisgyereket. Jelenleg kulfoldon elek, nyelvet tanulok, ha megvan a megfelelő alap, ujra neki látok a munkakeresesnek. Szerencsére itt a gyerek nem hátrány, létezik részmunkaidő is, es jelenleg egy rendkívül támogató csaladi háttér van mögöttem.
2013. ápr. 23. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Azért nem talál az embert munkát, mert a kiszolgáltatottság van jelen és kitalálnak mindenféle okokat adott esetben amivel lehet hárítani.

E-mailre továbbra sem válaszolnak. Ha felhívod őket, akkor meg háborog, mint a tenger, mert nem akkor gondoltad, amikor a szájízének megfelelt.

Csak az tud jelenleg érvényesülni, aki nyalásra született és tudja tovább butítani az embereket a munkahelyeken. Erre azért van szükség, mert nem dolgozni indulsz el otthonról, hanem a munkahelyi terrort bírni vagy hogy mindent réd hárít majd a felettesed, amit ő nem csinál meg. ne kérdezd miért, mert ez központilag működik így. valaki elkezdte és mindenki megérzi a szelét...


Hogy mit tervezek a közeljövőben? Jó a kérdés. Ebben a helyzetben mostanság az öngyilkosságra gondolok, amíg nem jut eszembe jobb.

Jelenleg itt próbálok toborozni embert, hogy valami normális barátinak mondható légkört kialakítsak, míg a való életben megy továbbra is az élősködés és a kitaszítás közösségi téren és ezzel a lebutítás, mint mellékhatás :)

Hát ennyi! Ha valami van vagy beszélnél erről írj privátot!

2013. máj. 16. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!