Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Szociofóbiás vagyok/leszek?...

Bernbaer01 kérdése:

Szociofóbiás vagyok/leszek? Lehet az ember csak úgy szociofóbiás?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Eddig minden évben elmentem a suli majálisra, de idén. már valahogy nem megy. Nem nézek ki jól izomtagan, dagadék vagyok, nincs egy barátom se. Szüleim, tesóm utálnak. Csak önbizalomhiány, vagy szociofóbia lehet a háttérben? 12/F

2013. máj. 11. 09:45
 1/1 anonim ***** válasza:

12 éves vagy, most kezdesz kamaszodni. Lesznek még ennél nagyobb érzelmi ingadozásaid is. Számos olyan dolgot, amit eddig szívesen csináltál, messziről el fogsz kerülni. Egy jó tanács: ne keress magadban betegségeket, rosszat, hibákat. Ez a kamaszkor, mindannyian átesünk rajta. Nézd mindig mindenben a jót. Ne a rosszra koncentrálj! Amin tudsz, azon változtass, pl. fogyj le. Ne egy béna dagadékként definiáld magad, hanem mondjuk (írok egy példát) egy okos emberként, aki jó matekból, jól ért az informatikához, és szeret olvasni.

Magadnak ártasz azzal, ha mindig a rosszat nézed. Akármilyen nehéz is, a jót találd meg mindenben! A szociofóbiát meg felejtsd el, nem vagy az.

2013. máj. 13. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!