Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Milyen közösségi oldalak...

Milyen közösségi oldalak vannak? Mik az előnyei és mik a hátrányai? Melyiket ajánlod?

Figyelt kérdés

2013. máj. 19. 20:51
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
ennek olyan dolgozat-téma szaga van
2013. máj. 19. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
nincs ilyenem és szeretnék szocializálódni
2013. máj. 19. 21:50
 3/5 anonim ***** válasza:
jelenleg a facebook tarol mindent, a többi eléggé háttérbe van szorulva (bár még a twitter az, ami "létezik", és népszerű). ajánlani tudom, mert manapság kb. ez az egyetlen hely, ahol el lehet érni akármelyik ismerősödet, és tudtok kommunikálni (én abból indulok ki, hogy nálunk az osztály nagyon sok mindent itt beszél meg, tanárokkal is tudunk itt értekezni), viszont vigyázz, nehogy beszippantson.
2013. máj. 20. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
13%

Na na, nem csak a facebook van itt. Elfelejtettük a facebook-osoknak a legközkedveltebb szórakozó helyeit, ahol nap mint nap vicces képek alá írják véleményeiket (hátrány:anyázásokkal) (előny:értelmes) -hozzászólásaikkal körítve.


[link]


[link]


[link]


[link]

2013. máj. 20. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Kozossegi oldalakat masok adtak peldanak, illetve te is tudsz keresni. Nezd meg oket, amelyik jobban tettszik, azt valaszd.


Elonyei? Sajat tapasztalatbol kiindulva: irto jo a nev memoriam, ovodaskori tarsakra is emlekszem. Rengeteg jo (mosolyogtato) elmenyem van arrol, amikor nehanyat felfedeztem FB-on (elmultam 30 szoval valtoztunk rendesen!)


Hatranya? Nagyon sok fiatal nem el tarsasagi eletet, mert azt hiszik, ha lajkolnak, meg tweet-elnek, akkor az feler egy szemelyes barati beszelgetessel, igy nagyon sok dolog kimarad az eletukbol mert eszre sem veszik es eltelik 3-4 ora ugy, hogy meg pisilni sem allnak fel a gep elol... Tul sokan tul sok szemetet osztanak meg, ertelmetlen velemenyeket szelloztetnek, feleslegesen pazarolva sajat es masok idejet.

Vagyis vigyazz, nehogy "beszippantson" :)

2013. jún. 4. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!