Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Milyen ember az akinek elete...

Milyen ember az akinek elete abbol all hogy reggeltol estig hasist szivjon, s nincs celja az eletben? Ez gondoloñ nem normalis.

Figyelt kérdés

2013. máj. 23. 15:37
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Az ilyen ember valójában gyáva szembenézni a problémákkal és nehézségekkel.
2013. máj. 23. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Akkor ugyanolyan mint aki alkoholista?
2013. máj. 23. 17:16
 3/11 A kérdező kommentje:
Nekem azt mondja a haverom (aki szivja) , hogy a marihuana szivas egy kultura, en meg elitelem,nekem miert nem kell, sem ez sem a cigi sem a pija? Mitol lesz valaki ilyen?
2013. máj. 23. 17:17
 4/11 anonim ***** válasza:
Önmagában egyikkel sincs gond, csak a mértékkel, mint ahogy írtad reggeltől-estig, na az nem normális.
2013. máj. 23. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Ez csak duma. Ennyi erővel a heroinozás is egy kultúra. Persze nem mondom, hogy a kettő ugyanaz, mert a heroinról sokkal nehezebb leszoki és összehasonlíthatatlanul veszélyesebb is de a mechanizmus minden szenvedélybetegség esetében ugyanaz. A szenvedélybeteg ember a feszültségek és problémák elől belemenekül a függősége tárgyába, és átmenetileg ezáltal felóldódnak a feszültségei és nem érzékeli a problémák súlyát.
2013. máj. 23. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:

Kultúra, ez jó! A pálinka lovagrendre is ezt mondják, csak az legális, de ugyanolyan káros!

Leszoktatni úgy sem tudod, és amíg abban a periódusban van, hogy kifogásokat keres a szer használatára jobban jársz, ha menekülsz mellőle!

2013. máj. 24. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Koszi! Halaisten engem nem tud befolyasolni az ilyesmi, csak egyszeruen nem ertem, hogy lesz valakibol ilyen ember,amugy mar kerulom a haveromat, mert egyre roszabb...
2013. máj. 24. 12:55
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Amíg a barátod nem ismeri el hogy függő és szenvedélybeteg, addig esélye sincs leszokni. Én végig mentem mindezen.

Ráadásul a marihuána azért egy átkozott mocskos dolog mert nagyon hosszú ideig azt az érzetet kelti a használójában hogy nem okoz függőséget. Sajnos nagyon csúnyán rá lehet szokni, és nagyon leépít.

2013. máj. 24. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Ha 38 eves es 28 eve szivja, szerintem nem fog leszokni es csak 1eve ismerem a sracot nem kimondottan a haverom!
2013. máj. 25. 11:12
 10/11 A kérdező kommentje:
Azert kosz a valaszokat!
2013. máj. 25. 11:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!