Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Hol élnétek legszívesebben,...

Hol élnétek legszívesebben, melyik országban és miért?

Figyelt kérdés
2013. máj. 28. 09:42
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
88%
Kanada, Finnország, Norvégia, gyakorlatilag majdnem mindegy, csak északon legyen. Egyszerűen azért, mert a hideget szeretem, és még mínusz fokokban sem nagyon szoktam fázni, a meleget viszont nem bírom.
2013. máj. 28. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Ahol tenger van és pálmafa, én meg a hideget nem bírom. :-)))
2013. máj. 28. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
80%
Magyarországon, mert kiváló az éghajlata, van szép tél és szép nyár, csodálatos tavasz és ősz. Gyönyörű tájai vannak, szerintem a legszebb hely a világon.
2013. máj. 28. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

Svédorszáááág... tudom most épp nem ideális a helyzet odaát, de na. Indok: folyékonyan beszélem a nyelvet, többször voltam kint. Vonz a kultúrájuk, szép országnak tartom, stb.


Igazából valamilyen tengerparti, mediterrán országban is szívesen élnék, ha lenne ott megfelelő megélhetés de sajnos az ilyenek, mint GÖrögo., Spanyolo. és Olaszo. éppen lefele mennek a létrán.


Egyébként Németországban élek, mert a párom meg német :)

2013. máj. 28. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Valamelyik skandináv országban, vagy Dél-Németországban, esetleg Ausztriában. Egyszerűen tetszenek ezek az országok, a hozzáállásuk és hagynak élni.
2013. máj. 28. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Én ha valahol külföldön, akkor Ausztriában, mert tetszenek a hegyek...
2013. máj. 28. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Én Olaszországba vágyom. Szeretem a meleget a tengert és dolce vita :D
2013. máj. 28. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
75%
Új-Zéland. Ki nem akarna Középföldére menni? :D
2013. máj. 28. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
77%
Én szeretem Magyarországot, de ha mindenképp választani kellene mást, akkor valami mediterrán országba vágynék, mondjuk Mexikóba. Teljesen más arrafele az emberek életszemlélete, ami nekem nagyon tetszik, az éghajlat is kiváló. Igaz a közbiztonság meg nem a legjobb.
2013. máj. 28. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Talán egy északi európai országban. Szeretem a hideget.
2013. máj. 28. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!