Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Hallott már valaki az ICICI...

Hallott már valaki az ICICI bankról? Neten megrendelt tőlem egy fényképezőgépet egy külföldi személy, aki itt utalt a számlámra, de csak akkor kapom meg az összeget, ha a bank által küldött e-mailre válaszként megküldöm a feladott csomag rag számát.

Figyelt kérdés
Volt már valakinek ilyen netes eladása?

2013. jún. 21. 12:14
 1/4 anonim ***** válasza:
Ohh jajj. 2013 van és még nem hallottál a nigériai csalásokról? Mert ez az eset tipikusan az. Minden szavában az. Vedd a fáradságot, és nézz utána. Ha ezek után elküldöd a csomagot, akkor finoman szólva is ostoba vagy. De remélhetőleg nem.
2013. jún. 21. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nos nem, miért is hallottam volna? Amúgy meg szerintem vannak emberek, akik még a csapvízről sem hallottak, mégis működik. Így bennem van annyi hogy ha valamiről nem hallottam, még nem biztos, hogy nem működhet. De eszem ágában sincs feladni, csak ha teljesen meggyőződtem róla, hogy ez valós. Ami szerintem esélytelen.
2013. jún. 21. 12:27
 3/4 A kérdező kommentje:
Amúgy épp Afrikába küldette volna velem.... Most már megtaláltam. [link]
2013. jún. 21. 13:15
 4/4 A kérdező kommentje:
Ja, és köszi! :)
2013. jún. 21. 13:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!