Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Egyedül szeretnék menni...

Egyedül szeretnék menni valami kreatív, nyitott rendezvényre/fesztiválra, ötlet?

Figyelt kérdés

Szeretnék elmenni egyedül valami rendezvényre/ fesztiválra/ közösségbe, lehet több napos is. Azt érzem, most ez kell nekem, szeretnék ismerkedni, szabadon lenni. Pedig nem vagyok valami jó ismerkedésben, és zárkózott is vagyok. Zene téren, mint magyar Ákos, Ghymes, Vad Fruttik és Depresszió amiket leginkább szeretek.

Valami olyasmire gondolok, ahol nyitottak az emberek egymásra, ismerkedni, beszélgetni józanul. Vagy alkotni is szeretek, a művészeteket.

Szóval elég elvont vágyam támadt, de esetleg van valakinek ötlete, mi tetszene nekem?


2013. jún. 26. 12:12
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia!


Javaslom a július 5-7-ig tartó Ghymes Fesztivált a Szent-György hegyen, ott igazán nyitottak és kulturáltak az emberek, hidd el, tapasztalatból beszélek. :)

Esetleg itt utána tudsz nézni: [link]

2013. jún. 26. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Szia! Köszönöm :)

Igen, tudok erről, de valamiért azt hiszem ez nem nekem való. A borászat, történelem ilyenek. Úgy sejtem idősebb korosztály van ott, én 18 vagyok.

De azért köszönöm. :)

2013. júl. 1. 16:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!