Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » A szomszéd kutyája egész...

A szomszéd kutyája egész éjjel ugat és nem hagy aludni. Ilyenkor mit lehet tenni?

Figyelt kérdés
Szerintem felesleges neki szólni, mert az én kedvemért úgy sem szabadulna meg a visító kutyájától. Egyébként egy 90 éves öregasszonyról van szó, aki szarik a világra és másokra. Nappal pedig teli torokból ordibál már kora reggel is, de az nem zavar annyira.
2013. júl. 13. 04:09
 1/7 anonim ***** válasza:
0%

a normális módszerek,( önkormányzat,följelentés,) itt most semmit sem érnek,hatástalanok,

-max az a vonal vezet megoldásra ami nem annyira etikus,

(pl : valami olyant eszik a kutyus ami nem túl egésséges,vagy valami bűnöző gyerek által lőfegyverileg netán megsérül,stb)

2013. júl. 13. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 intrepid ***** válasza:
44%
Elköltözni a kertes házas környékről emeletes házba, ott nem hallatszanak a kutyák. Valamiért valamit.
2013. júl. 13. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
63%

Én bejelenteném a jegyzőnek, plusz kihívnám a sintéreket (valószínűleg nincs jól tartva az a kutya).


Nem, kertes háznál sem normális az, hogy egy kutya folyamatosan ugasson, előttem szóló!

2013. júl. 13. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
28%
A kutyák éjjel ugatnak, ez már csak ilyen. Ha több kutya van a szomszédságban, vagy az utcán járkálnak akkor még jobban. Teliholdkor vonyítanak. Füldugót próbáltál? Esetleg próbálj neki kaját adni este, teli pocakkal lustábbak :)
2013. júl. 13. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Normálisak vagytok? Nehogy arra buzdítsatok már valakit, hogy megetesse, meg megmérgezze más kutyáját!


Nyilvánvalóan az a baja, hogy unatkozik. Feltételezem, a 90 éves gazdája qrvára nem viszi el sétálni, nem játszik vele, nem tanítgatja, a kutya szétunja az agyát, hát azzal foglalja le magát, hogy ugat. Nem tudsz semmit csinálni, hacsak nem tudod kideríteni valahogy a néni rokonainak az elérhetőségét, hátha valamelyikükkel meg lehetne értelmesen beszélni, hogy minimum naponta egyszer vigyék el azt a szerencsétlen állatot, mozgassák meg alaposan, akkor végigaludná az éjszakát.

2013. júl. 13. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
51%
Lehet, hogy én nem vagyok normális, te viszont egy neveletlen senki vagy.
2013. júl. 13. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Kitaláltam mit csinálok majd. Legközelebb fogok egy vödör jeges vizet és leöntöm vele.
2013. júl. 14. 10:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!