Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Milyen könyvet választanátok...

Milyen könyvet választanátok ajándékként?

Figyelt kérdés
Nemrég Németországban voltam egy ösztöndíj-program keretében, egy családnál laktam, amely nagyon a szívemhez nőtt. Tartjuk a kapcsolatot, az egyik családtagnak most lesz a születésnapja, és szeretnék neki küldeni valami nem túl nagy dolgot. Amennyire ismerem, a legjobban könyvnek örülne, arra gondoltam, hogy egy német nyelvű, magyar feltalálókról szóló mű jó lenne. Van ilyen? Vagy ti mit ajánlanátok valakinek, aki nagyon okos, szeret nyelveket tanulni, érdekli a történelem, a politika, de egy szót se tud magyarul?

2013. júl. 14. 00:30
 1/4 anonim válasza:
100%
Klasszikus magyar irodalom biztosan jelent meg német nyelven, szerintem nézz utána.
2013. júl. 14. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Azt még nem írtam, hogy nagyon szereti a bort, lehet, hogy jó lenne egy üveg bor is, de vajon el tudna-e jutni olyan messzire törés nélkül? Három hét ott töltött idő után ti egyáltalán küldenétek valamit? Én tényleg nagyon megszerettem őket.
2013. júl. 14. 22:10
 3/4 A kérdező kommentje:
Szerintetek jó lenne a Bánk bán németül? A történelmi esemény, amely köré fonódik, nem lenne túl ismeretlen egy külföldinek( igaz, archeológus)?
2013. júl. 16. 21:14
 4/4 A kérdező kommentje:
Válaszoljon már valaki!
2013. júl. 16. 21:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!