Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Nevesebb magyar színészek...

Nevesebb magyar színészek miért szerepelnek mostanában gyakran a bulvármédiában, pl. Eszenyi Enikő, Fesztbaum Béla, Hegedűs D. Géza?

Figyelt kérdés
2009. okt. 24. 09:33
 1/7 anonim ***** válasza:
Pénzért.
2009. okt. 24. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Valamiből meg kell élni nekik is.
2009. okt. 24. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Igen,meg kell élniük,de nem kell havonta szerepelniük a Reggeliben,vagy a Blikkben
2009. okt. 24. 10:35
 4/7 anonim ***** válasza:
Miért ne kéne? A számlák is jönnek havonta. A színházi fizetés nagyon kevés.
2009. okt. 24. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

tudod te mennyit kapnak egy cikkért?min. 100.000Ft-ot...nem mindenki,de páran azért megütik a mércét...ennyiért én is szrepelnék.


viszont ha tényleg nem ebben áll kizárólag a munkásságuk,akkor engem nem zavar.szóval ha értéket is alkotnak.akkor szerepeljenek.attól nem lesznek celebek.

2009. okt. 26. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Eladták magukat celebnek.
2009. okt. 26. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
De ha már fizetnek nekik azért hogy ÉN olvassam őket akkor ne arról szóljon már a hír hogy Kis Piroska mekkorát f*ngott már bocsánat.félelmetes már, hogy ezen a szinten vagyunk hogy szinte már ez számít hírnek valakiről...írjanak arról hogy új darabban játszik, könyvet adott ki, adakozott nem igaz, hogy nincsen bennünk "szégyenérzet". nem vagyok kisangyal mert én is elolvasom ezeket persze :):) de néha jó lenne valami ilyet is látni. kicsit eltértem a kérdésben szereplő személyektől de a felsorolást lehetne folytatni így a hozzászólásom valamennyire azért helytálló
2009. okt. 27. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!