Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Ha egy ilyen dologért tettem...

Ha egy ilyen dologért tettem feljelentést, miért nem foglalkoznak vele?

Figyelt kérdés
Még úgy 1.5 hete történt, hogy egyik nap barátommal találkoztam, de ő otthon felejtett valamit és mondta hogy felsiet érte, csak néhány perc az egész, várjam meg. Ezidő alatt pár srác próbált engem felszedni. Próbáltam őket lerázni, de sehogy sem sikerült. Barátom pont a legjobbkor lépett a helyszínre(vagyis neki kevésbé a legjobbkor), mert éppen próbáltak elhurcolni magukkal. Azt mondták, hogy mindegyikőjükkel le kell feküdnöm és csak ennyi az egész. Barátom igyekezett elküldeni őket, de az egyikőjük fogta magát és nekiugrott, a másik 2 srác meg szintén a barátommal volt elfoglalva, úgyhogy szerencsére nekem sikerült hívnom a rendőrséget, nekik is elmondtam mindent, és csak annyit mondtak, hogy több száz más durvább eset történik náluk, ezért ezzel nem kívánnak túlzottan foglalkozni, maximum ha még egyszer előfordul.
2013. aug. 18. 03:24
 1/3 anonim ***** válasza:
Most erre hadd ne mondjak semmit... szolgálunk és védünk, ja...
2013. aug. 18. 04:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Mert a cigányoknak mindent lehet.
2013. aug. 19. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Barankai Laci válasza:
sajnos a cigányok mindent megtehetnek én úgy ahogy vannak ágyúból lőném ki az összeset
2013. aug. 29. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!