Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Hogyan tudnék egy olyan...

Hogyan tudnék egy olyan hasonló korosztályú (huszonéves) közösségbe bekerülni, ahol új ismerősöket, barátokat szerezhetnék? Jelenleg nagyon kevés ismerősöm van, és kevés lehetőségem ismerkedni, szórakozni járni.

Figyelt kérdés
Épp most kerültem ki a középiskolából, és nem megyek egyetemre, vagy főiskolára?

2013. aug. 20. 10:33
 1/3 anonim válasza:
hello, én ismerkednék veled, ha lenne kedved írj pirivben.
2013. aug. 21. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Helló!


Én nekem is volt ilyen problémám egy évig, de aztán össze szedtem az önbizalmam, és sikerült. Most szinte az egész város az ismerősöm, meg külföldi ismerőseim is vannak, meg az országba szanaszét is. :)

Szívesen ismerkedek veled. :)

2013. aug. 24. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ti hogy kezdtétek? Összeköltöztem a barátommal az ő városában, munkahelyemen nem igazán tudok ismerkedni és egy csomóan máshonnan járnak be, mennek haza.

Nem vagyok olyan mint anyum, hogy úton-útfélen elkezdek ismerkedni, tulajdonképpen nem barátkozom olyan könnyen, bár ahol eddig laktam ott sok barátom van - csak nem tudok túl gyakran visszautazni.

Eljárni valahová, csoportos tanulás, tánc, bélyeggyűjtő klub?

Vagy talán leginkább neten a legegyszerűbb?

2013. aug. 29. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!