Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Kimentem Angliába, de mintha...

Kimentem Angliába, de mintha ezek nem is emberek lennének. Egyszerűen nem is érdekli őket, hogy az emver egy érző lény. Szerintem csak a profit érdekli őket és a lelket is kihajtják az emberből. Másoknak is vannak ilyen tapasztalatai?

Figyelt kérdés

2013. aug. 21. 17:23
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
84%

"2. asztalos vagyok. 12 óráztatnak, csicskaként kezelnek, mindenért lebarmolnak. Mit csináljak?"


Kifizetnek normálisan? Akkor nincs gond. Ha még azt sem, akkor lépj le, keress mást, mert van! Én 6 éve vagyok itt, még soha nem voltam 2 hétnél tovább munka nélkül, a barátnőm szintén maximum 3 hétig volt munka nélkül, mindig talált valamit. Magyarország sem különb, ott is kidolgoztatják a beled, de meg sem fizetnek.

2013. aug. 21. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
47%
Ha külföldre mentél másra ne is számíts. Mindig másodrendű állampolgárként fognak kezelni, bármit is teszel.
2013. aug. 21. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
75%
Ha annyira rinyálsz, hogy mennyire rossz, akkor lehet hazamenni 70 nettóért, ott majd álom főnök fog jutni. Te milyen álom világban éltél eddig? Mindenhol van ge*i főnök, cég, te most pont kifogtál egy ilyet.
2013. aug. 21. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 A kérdező kommentje:
Kifizetnek, de nem vesznek emberszámba. Érted?
2013. aug. 21. 18:24
 15/27 anonim ***** válasza:
52%
Miért vennének emberszámba? Közéjük tartozol?
2013. aug. 21. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 A kérdező kommentje:
Nem.
2013. aug. 21. 18:26
 17/27 anonim ***** válasza:
84%

"Ha külföldre mentél másra ne is számíts. Mindig másodrendű állampolgárként fognak kezelni, bármit is teszel."


Ez megint nem igaz! Azonban minél jobban beszéli valaki a nyelvet, minél jobban próbál beilleszkedni, minél jobb pozícióban dolgozik, annál könnyebben elfogadják. Általában a kisegítő pozíciókban dolgozók panaszkodnak legtöbbet. lévén nekik nem megy a nyelv, emellett pedig ők nem érintkeznek helyiekkel. Én ezt tapasztaltam. Egy irodában dolgozom, fejlesztő csapat tagja vagyok, sem fizetésben, sem bánásmódban nincs különbség tétel a munkavállalók között!

2013. aug. 21. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
71%

"Kifizetnek, de nem vesznek emberszámba. Érted?"


Akkor mi a gond? Rendesen kifizetnek, avval meg ne törődj hogy nem foglalkoznak veled! Munkatársaid többsége milyen származású?

2013. aug. 21. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
40%

"Egy irodában dolgozom, fejlesztő csapat tagja vagyok, sem fizetésben, sem bánásmódban nincs különbség tétel a munkavállalók között!"


Hihető. Itthon is imádjuk a románokat.

2013. aug. 21. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 A kérdező kommentje:

"Munkatársaid többsége milyen származású?"


Magyarok. Ők is nagyon utálják az egészet és csal egyetlen dolgot szeretnének, hazajutni.

2013. aug. 21. 18:31
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!